Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok, hogy eltörölnek...

Mit szóltok, hogy eltörölnek minden covidhoz kapcsolódó korlátozást?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

unatkozni fogok sztem, nem tudom mitől féljek, nincs elég választék



putyin: fogd meg a söröm

2022. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Jön nemsoká április 3 és április bolondjai lehet bedőlnek ismét a fityisznek😊😊Most nem veszélyes a covid pedig tömegesen jönnek a menekültek :D

Olyan érdekes ez számomra

2022. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindet törlik el. Amúgy érthető, most minden idősáv a háborús és kampánypropagandának kell. Mikor bejött a pandémia, a már 5 éve ide tartó migránshullámok is hirtelen megfordultak és hazamentek, pedig akár azt is hihettük hogy az a rengeteg plakát, konzultáció és népszavazás tartotta kint őket.
2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
sztem itt is hadiállapotot hirdetnek majd mert akk nem lesz választás, lehet tolni
2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidegen hagy. Nem is zavartak a korlátozások, a hiányuk se zavar.
2022. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
70%
Be se kellett volna vezetni, legfeljebb kórházakban, idősek otthonában és hasonló helyeken (ahol továbbra is marad minden). Egyrészt az oltás ad egy bizonyos szintű védelmet (Ha meg nem vagy beoltva, az csakis a te felelősséged. Azoknak a száma, akiknek orvosi okokból nem javasolt az oltás, elhanyagolható statisztikai szinten). Másrészt soha, senki nem tiltotta meg, hogy a saját érdekedben védekezz (maszk, távolságtartás, tömegek kerülése stb.), akkor is, ha törvény nem írja elő. Szóval épp ideje volt, már csak a közelgő választások miatt is. Ősszel várhatóan majd szopatnak újra, csak nem unják még az emberek eléggé.
2022. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek minden kommenttel! Köszönöm, mennek a zöldek!


Azon csodálkoztam, hogy a védettségi se számít. Eddig meg arról volt szó, hogy három oltáshoz kötik az érvényességét. Meg vagyok lepődve.

Azokat sajnálom, akikre a munkáltató ráerőltette az oltást. Most meg hirtelen eltörlik.


Kíváncsi lennék, ha nem lett volna a háború, akkor is "eltűnt volna" a covid??

2022. márc. 3. 17:22
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Akkor nem!Ebben biztos lehetsz.Az lett volna hogy nyáron nincs védettségi de ősszel jönne vissza.Most se lehet tudni mi lesz még ősszel:D

Nincsenek illúzióim a fityisszel kapcsolatban és egy szavukat sem hiszem el

2022. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8: Ősszel tuti jön a hatodik hullám! Maszkhordás és társai...
2022. márc. 3. 17:44
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Várható volt.

Egyfelől választások jönnek.

Másfelől normális kormány esetén is várható lenne ez. Az omikron már nem túlzottan veszélyes, egy nagyon erős nátha szintjén van, sok országban lazítanak ezért vagy tervezik ezt. Azt hiszem pl Ausztria is.



Viszont tömegközlekedésen én fent szeretném tartani a maszkozást. Rendkívül fogékony vagyok a felsőlégúti fertőzésekre és a legenyhébb nátha is felerősíti sok krónikus betegségemet.

2022. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!