Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire visel meg a mostani...

Mennyire visel meg a mostani ukrajnai háború?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 10:32
A kérdező szavazást indított:
1 - háború van?
2 - nem aggódom különösebben emiatt, majd megoldódik valahogy
3 - kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, de különösebben nem aggaszt
4 - aggódom miatta, de annyira nem befolyásolja a hangulatom, ugyanúgy élem tovább az életemet
5 - mióta tart a háború, a hangulatom is megváltozott, úgy érzem más lett a világ, nagyon félek, mi jöhet még
73 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan pont amire tudnék ikszelni. Az ötös pont a nagyon félekig igaz. Nem félek, inkább sajnálom az embereket, igen még a katonákat is, hogy egy elmebeteg miatt kell meghalniuk... :(

(senkitől se halljanak meg, mielőtt vki belém állna)

2022. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

egyáltalán nem foglalkozom vele, hírek meg semmilyen szinten

max zavar, hogy tegnap nézegettem random képeket neten és nagy része ilyen hülyeségekkel volt tele, volt köztük 1-2 érdekes is, de faxság a nagy részük


max a megtakarított pénzemet gondolkodom mibe fektessem mit kezdjek vele, mert eléggé elkezdett romlani a forint

2022. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem pörgök rá konkrétan a háborúra, de az okaira és a hatásaira kicsit igen.


Az okai azért nevetségesek, mert azt látom mindenhol, hogy az emberek csak az egyik félhez húznak, miközben mindkét fél keze sáros. Ha valaki akárcsak 1 orosz hírt is igaznak tekint vagy közli, hogy az ukránok pl. a kígyó szigetei dolgokról hazudtak, máris putyinbarátként szidják. Ha valaki közli, hogy az oroszok sem szentek, akkor meg nyugati libsi. Szóval, kaptunk a nyakunkba egy újabb megosztottságot.

Persze, fentről meg látni, hogy enyhén hidegháborús a helyzet, senki sem akarja nyugodtan és egyből békével lezárni és a legtöbb ország anyagilag akar belőle valami hasznot.


A másik része a gazdasági hatások. Végre kaptam egy jobb, de nem csodákat érő melót. A terv az volt, hogy gyűjtögetek és 1-2 év múlva legalább hitellel meg minimális családi segítséggel tudok majd venni egy pár négyzetméteres kis lyukat. Na, ez ugrott is, mert úgy elszállnak megint az árak és drágul minden. Nekem meg nincs még plusz újabb 10 évem egyenesbe jönni.

2022. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
#2 Nekem euróban van a pénzem, eleve abban kapom a fizetésem. Én nyugodt vagyok. :)
2022. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Engem nyomaszt, pláne hogy több közeli ismerősömnek is kint él a családja.
2022. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

A menekülteket sajnálom akik semmiről sem tehetnek mégis el kellett hagyniuk a lakhelyüket.

Azért azt is tegyük hozzá, hogy Ukrajna is felelős azért ami most van, provokációkkal nyelvtörvénnyel(a magyarok ellen is).

2022. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

#6

"Ukrajna is felelős azért ami most van, provokációkkal nyelvtörvénnyel"

A nyelvtörvényeket és a többit NEM a most felrobbantott, elüldözött civilek találták ki... Azért, hogy rakétákkal lőnek egy másik békés országot, pláne annak civil lakosságát, azért egyes egyedül az orosz kormány felelős.

Ettől még nem lesz szent ukrajna, valóban csináltak szrságokat, de erre nem az a megoldás, hogy lebombázzák a lakónegyedeket.

2022. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
7: Adom 👍
2022. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ezért kezdtem azzal hogy a civileket sajnálom.
2022. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Engem csak az bosszant hogy az emberek csak annyira nyúlnak mélyre a történetben amennyire a hírek, közösségi média és a befolyásos emberek engedik. Az a baj hogy annyira ráfüggtek az emberek a médiára hogy igazából saját gondolatuk, cselekedetük nincs is, ha azt mondják a hírekben hogy holnaptól nem szabad levegőt venni csak oxigén palackkal vagy bármi az emberek többsége 3 cikk után egyből ugrik és mindent elhisz. Itt nem az oroszok a hunyók és nem Putyin (lehet túlzásba esett az tény)

Amerika kezdte ezt az egészet közel 10 évvel ezelőtt, senki de tényleg senki nem gondolja logikusan végig és nem néz utána az ok-okozhatnak egyszerűen megy valami után vakon és azt gondolja amit AKARJÁK hogy gondoljanak azok az emberek akik pontosan tudják nekik mi kedvez.

Nem védem sem Putyint sem az Ukránokat, de úgy tenni mintha Putyin egy terrorista lenne aki ok nélkül háborúzik az az emberi korlátoltság és a butaság csúcsa.

2022. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!