Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszúálló típus vagy?

Bosszúálló típus vagy?

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 13:47
A kérdező szavazást indított:
Alapvetően igen és személyesen gondoskodom arról, hogy az illető személy megbűnhődjön a tetteiért.
Nem. A bosszú nem old meg semmit, attól jobb nem lesz nekem, a sors majd visszaadja neki úgyis, vagy csak simán nem érdekel/nem foglalkozom vele.
52 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem sok értelme van mert csak magàt keseríti vele az ember.

Azokat is megértem akik ezt màshogy làtjàk.Nekik is valamilyen szinten igazuk van.

Kis bors törés az orra alà annak aki megsértett az még úgy belefér:D

2022. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem, de vannak olyan esetek, amikor igen, ha tehetem vissza adom, amit kaptam. De ehhez azért rendesen tennie kell az illetőnek.
2022. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én sosem értettem azokat, akik bosszúpártiak. Ezzel önmagukat is mérgezik, mintha forró parazsat tartanának a kezükben. Saját magukat is felemésztik ezzel lényegében.
2022. márc. 8. 14:03
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok bosszúálló, de van amikor a karma úgy intézi hogy láthatom ahogy a másik ember, aki ártott nekem, szintén megszívja.
2022. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem szoktam tervezgetni a bosszút, csak max kihasznalom a lehetőséget, ha úgy adódik.
2022. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5: Kihasználod a lehetőséget= bosszút állsz.
2022. márc. 8. 14:18
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most pl valaki kölcsön kért tőlem valamit és nem adta vissza, hiába kértem. Egy éve ígérgeti. Nos neki azt dobta az élet hogy családi okok miatt le kellett számolnia innen. Az ok pedig egy betegség. Én nem tettem semmit, csak mérges voltam,de visszakapta.
2022. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, a válaszom konkrétan erre vonatkozott itt:"Ezzel önmagukat is mérgezik, mintha forró parazsat tartanának a kezükben. Saját magukat is felemésztik ezzel lényegében."

Nem tervezgetem, nem gondolkodom rajta, csak épp ha felmérés egy lehetőség, élek vele.

2022. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Helyzetfüggő.
2022. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Exbarátnőm évekig kihasznált. Amikor már dolgoztunk mindketten, akkoris minden marhasága engem terhelt. Kutya, orvos, műtét,nyaralás, kirándulás, havi 2-3 száz elment az ő igényeire, ruhák kutyatáp, alkohol, a saját fizetése neki sosem volt elég, én is pótoltam meg az öccse is a zsebpénzéből. Munkahelyén meg az apja hívta meg ebédre. Na mikor kirugták akkor is 6 hónapig boldog boldogtalan eltartotta a rokonságban és finanszírozta az igényeit, amíg ő szídta a céget (de ez mindegy mert amikor dolgozott akkor is mindenki őt támogatta anyagilag). Végül lelépett egy volt évfolyamtársunkkal. Gondolom már évek óta sunyiban találkoztak mellettem is. Na most meg olyan balhét csinált az apjának hogy az kizárta az örökségből. Ez a karma gondolom, mert neki mindene volt a pénz. A kocsit is én vettem neki, meg én is tartottam fenn. Na mindegy tovább nem átkozom, szerintem visszakapta.
2022. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!