Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább a humoros, vagy a...

Inkább a humoros, vagy a komoly embereket szeretitek jobban? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Melyik emberrel barátkoznátok szívesebben? Tudom, hogy ez nem fekete-fehér, de lehet valaki nagyobbrészt humoros, a másik ember meg inkább komolyabb.

Most ilyenre gondolok, hogy 60-40% arányban inkább humoros például. Tehát nem egysíkú ez az egész, nyilván árnyaltabb.



2022. márc. 11. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Inkább a komoly embereket szeretem.
Inkább a humoros embereket szeretem.
41 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A magam részéről én olyan szívesen elbaromkodnék valakivel, rég nevettem egy igazán jót. Szívesen átélném azt, hogy sírunk és szakadunk ketten a röhögéstől.. 😃😃 25/F
2022. márc. 11. 08:51
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

A pasik röhögősek mert gyerekek lélekben. A nők meg komolyak mert felelősségteljesebbek.

Nagyon sok pasit engedtem el pont emiatt. Nekem komoly, felnőtt férfi kell. Ha baromkodni akarok, megyek kocsmás haverhoz. 25N

2022. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt, aki a helyzetnek megfelelően tud viselkedni. Szavazni a humorosra szavazok, de ugyanakkor idegesítő, amikor valaki egy komoly helyzetben idétlenkedik. De ugyanúgy rühellem az ilyen kardotnyelt barmokat is, akik képtelenek viccesnek lenni.
2022. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Komoly. Humorizálni általában valakinek a rovására szoktak a vicceskedő emberek, gyakran az enyémre.
2022. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Persze humornál, meg nevetésnél azt értem, hogy mindketten nevetünk. Nem a másikon, nem valaki kárára nevetünk. Nem kifigurázzuk, kigúnyoljuk, röhögünk a másikon.

Szakadva, könnyek között egymás nyakába borulunk. Aki rajtam röhög, azt felpofozom, megrúgdosom!

Persze komolyság is kell, de humortalan életet élni az olyan, mint a sótlan húsleves, vagy a cukor nélküli keserű kávé.

2022. márc. 11. 09:06
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze alapjáraton szerintem én is komoly vagyok, de jó lenne eldobni az agyamat végre, erre kellene szövetségeseket találni.
2022. márc. 11. 09:12
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Inkább a humorosakkal. Felnőtt ember csak azt veszi komolyan, amit muszáj. Nem szeretem azokat, akik pofákat vágnak meg rám szólnak, mikor épp jól érezném magam.
2022. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az életet fel lehet fogni úgy, mint egy halottas menetet, meg úgy is, mint egy utazást a vidámparkban. Szerintem kevés olyan ember van, akinél ez pont 50-50%, leggyakrabban elhajlik egyik-másik irányba.

Egyébként alapvetően én egy nagyon mély emberke vagyok, komoly és előszeretettel filozofálok az élet nagy dolgairól.

Komoly, világmegváltó dolgokról is nagyon szívesen beszélgetek másokkal, de a nevetés úgy hiányzik az életemből, mert kiéhezett lónak a friss víz.

2022. márc. 11. 09:22
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Azt aki nem végletes, tud viselkedni, a helynek és helyzetnek megfelelően. Legyen humoros is és komoly is a megfelelő helyzetekben. Nem mindenhol van helye a humornak, és fordítva is igaz, van amikor nem kell komolykodni.

Legyen komoly a gondolkodása, de legyen jó humorérzéke.

2022. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Szten nincs ellentét, mert a humor valójában komoly dolog. A jó humorérzékhez intelligencia kell.


Ha úgy nézzük, hogy komolykodó vs. vicceskedő, akkor viszont egyik sem.

2022. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!