Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik tulajdonság jellemez...

Melyik tulajdonság jellemez leginkább téged?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Aranyszívem van, szeretek másokon segíteni.
Igazi mókamiki vagyom, humorherold, én vagyok a nevetésért felelős államtitkár, hahota-felelős.
Megrögzött rendszerető vagyok, 1 hajszál nem lehet a szőnyegen, mindennek csillognia kell. Használj poháralátétet!
Lusta dög vagyok, ha tehetném, napi 24-ben csak aludnék, sorit néznék és csipszet zabálnék.
A munka hőse vagyok, még a másik munkáját is én csinálom meg. Ha nem kéne aludni, akkor is dolgoznék.
Úgy hazudok, mint a vízfolyás, egy szavamat se hidd el. Pinokkióval ikrek vagyunk.
Igazi manipulátor vagyok, imádok embereket átvágni, becsapni, megvezetni.
Szexmániás vagyok, igazi tenyészbika/tenyészkanca. Éjjel-nappal az igazi!!
Nem vagyok egy kedves ember, ha valami nem tetszik, akár bunkó stílusban is megmondom, ha megbánt valaki, akkor képes vagyok egy pofont adni neki.
Egy igazi lángelme, lángész vagyok, intelligenciám magasan az átlag felett van. A legnagyobb tudósokkal vagyok egy lapon, nem túlzás ezt állítani.
26 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Arra szavazz, ami a legnagyobb mértékben jellemző rád. Ha nem tudsz dönteni, akkor írd meg kommentben, hogy melyik jellemző rád és mennyire a felsoroltak közül.
2022. márc. 11. 10:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy aranyszívű lusta disznónak tartom magamat.
2022. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Akkor viszem neked az ágyba a moslékot sült aranyszívvel a tetején :DDD
2022. márc. 11. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Lángész tenyészkanca. Túl sok a fölösleges energiám igazából, ezért vagy az információt fogyasztom, vagy a férfiakat. Sorry not sorry 🤷‍♀️
2022. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Bunkó lángész :D
2022. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!