Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha minden közeli ismerősöd...

Ha minden közeli ismerősöd ettől a pillanattól kezdve átnézhetné a telefonod tartalmát úgy, hogy semmit nem módosíthatsz már, mi lenne az amit nagyon szégyellnél?

Figyelt kérdés
Beleértve a bejelentkezett közösségi oldalakat is

2022. márc. 12. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az emberek nagy részénél lenne valami, akár valami apróság, amit szégyellne benne.
2022. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%

Nonszensz az egész kérdés. Amit a közösségi oldalra kiteszel (nemcsak a Facebookra gondolok, YouTube, Reddit, MySpace, stb. bármelyik, 1000 van, csak arról van szó, hogy a Facebook túlsúlyba, amolyan uralkodó-monopolhelyzetbe került) , szóval amit a közösségi oldalakra kiteszel, az nyilvános. (Aki olyat posztol oda, amit magának akar őrizgetni,Csak én beállítással, az felelőtlen. Elhagyod a telefonodat, és máris csak 2 klikk átállítani és bumm... kiszivárgott...)


Aki normális, az vigyáz a telefonjára, és azt idegennek (de igazából bárkinek is) csak úgy adja át, hogy előtte lementi magának, ami kell róla bármire is, aztán hard reseteli. A hard reset pedig mindent töröl a telefonról.

Én még a telefontól való megválás (kidobás, leselejtezés) előtt is meg szoktam ezt tenni, pedig alapvetően minden telefonom megvan egy erre szolgáló dobozban.

2022. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rajta semmi, amit szégyellnem kellene. Bár én maradi vagyok, az okostelefont is elefonálásra meg GPS-nek használom.
2022. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Semmi.
2022. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Bárki nézhet bármit, de mentségemre szóljon, hogy 60+-os vagyok.
2022. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Semmi.
2022. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem szégyellném. Volt egy utolsó beszélgetésem valakivel, akit szerettem és nem törlöm, mert emlék. De nem lenne jó, ha kiszivárogna, mert családosak vagyunk. De én nem szëgyellném, mert a párom pontosan tudja, hogy mást szeretek, mégse költözik el, mert kell neki a házam. A másik fél pedig lebukott, sok jelből összeraktam. Én nem tagadom meg azt a beszélgetést, de tiszteletben tartom a döntését. Nem lenne jó, ha kiszivárogna. De nem szégyellném, hogy szerettem. Szégyellje ő azt, hogy megtagadta a szívét.
2022. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Készült egy film erről, Búék a neve, ajánlom mindenki számára, ez a témája. [link]
2022. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Semmi.

Ha home szexvideót vagy képeket csinálunk akkor azokat rögtön lementem, és titkosítva archiválom.

1. számú alapszabály: "érzékeny" adatokat nem tartunk olyan eszközön ami könnyedén elveszhet, vagy máshoz kerülhet.

2022. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

8-as

Mondjuk az a film egy koppintás.

Az eredeti:

[link]

2022. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!