Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában mik járnak a fejedben?

Mostanában mik járnak a fejedben?

Figyelt kérdés
Hány éves és milyen nemű vagy?

2022. márc. 13. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy milyen sok hülye kis elkényeztetett csajszi ugráltatja a szüleit, hogy hozzák-vigyék őket kocsival mindenhova, ahelyett, hogy feltennék a feneküket a buszra... De a szüleik se százasak...
2022. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Humor Herold ***** válasza:
39%
Nem árulhatom el, mert világmegváltó gondolatok.
2022. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nemrégen még azért imádkoztam, hogy ne legyen 3. vilháb, és az oroszok ne löjjenek atomot sehová.


Mostmár Putyin és Orbán bukásáról álmodozom. Esetleg a halálukról, mindegy csak gyorsan következzen be valamelyik.


Emigrálni fogok, és az új életemet tervezgetem, arra szoktam gondolni. Párommal és a kutyával új életet kezdünk egy normális világban.

2022. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azon, hová tart a világ. Itt a szomszédban a háború, vajon mi biztonságban vagyunk? Lesz-e nálunk is kötelező sorozás, túlélem-e háborút úgy, hogy semmi katonai tapasztalatom sincs? Látom-e a gyerekeimet felnőni, mi lesz a feleségemmel, ha maga marad? Vajon legalább valaki eltemet vagy ott fogok elrohadni ahol meghaltam? Fáj-e a halál? Tudom, nem szabadna ilyenre gondolnom, de az irodában három ukrán mérnök kollégám is van és elég durva dolgokat mesélnek, így most kicsit padlót fogtam. 38/F
2022. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Az elbizonytalanodott jövőkép, okok keresése arra,hogy miért NE rúgjak be esténként...24F.
2022. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Humor Herold ***** válasza:
72%

#4

Ezzel a saját életed és mindennapjaidat nehezíted meg, hogy ilyen dolgokon agyalsz. Adj hálát annak hogy nem itt történnek ezek a dolgok, és bízzál benne hogy nem lesz hozzá közöd soha.Aztán éld az életed és ne ilyen gondolatok foglalkoztassanak, mert totál felemésztenek. Erre amúgy sem tudsz hatással lenni...ha megtörténik megtörténik, nem fog segíteni az sem hogy most minden gondolatod ekörül forog.Ha esetleg eljön az az idő, majd ráérsz akkor idegeskedni, meg aggódni, és alkalmazkodni az új helyzethez.De addig tök felesleges.Nézd, kövesd az eseményeket, szörnyülködj, de ne tedd gondolatba magad az események közepére.

2022. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
#6 Teljes mértékig igazad van, köszönöm azt, amit írtál! Tényleg nem kellene ilyeneken gondolkodnom, mert bele fogok betegedni. Próbálok ellene tenni, de nem egyszerű, ha a hétköznapok most erről szólnak. Továbbá az sem segít, hogy az átlagnál kicsit szorongósabb és empatikusabb vagyok. Sajnos az empátia is inkább a rossz dolgok esetében jellemző nálam.
2022. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Fontos lenne változtatnom valamit az életemben. Fontos lenne, ha végre sikerülne munkahelyet váltanom. (F40)
2022. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Putyin!
2022. márc. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

"az sem segít, hogy az átlagnál kicsit szorongósabb és empatikusabb vagyok"

Meg az sem, ha atv-t nézel, mert nagyon profin csinálják a tömegpszichózist. Az indexet meg a telexet is érdemes kerülni ugyanezért.

2022. márc. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!