Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tök szar nem hogy a kapcsolato...

Tök szar nem hogy a kapcsolatok a valóságban nem olyanok mint sok filmben?

Figyelt kérdés

Ezt az érzést őszintén nem egy film hozta ki belőlem, de amit utoljára láttam az volt a legdurvább ami miatt kérdezem ezt. Konkrétan a Witchert néztem meg, aki látta tudja mivan benne, nem egy tipikus szar film...nekem nagyon tetszett.


Csak az nem hogy a szerelmet így mutatják be hogy adott egy alfahím meg a tökéletes mágus nő...tökéletes a szex minden szóval szerintem értitek mire gondolok.


Egy ilyen film után teljesen el tud szakadni az ember a valóságtól, és így csalódott lettem hogy nekünk miért nincs ilyen, hogy közös végzet meg stb :d meg hogy az egész nem olyan mint egy film, és így sokkal szarabbnak is éreztem a kapcsolataim de még magamat is:d


Más is szokott ilyent érezni? De amúgy egy tökéletes film/sorozat mindenkinek ajánlom 29f


2022. márc. 14. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom... a házasságom jobb mint Gerald és Yennefer kapcsolata. Sokkal jobb.
2022. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj. Majdnem az összes film, sorozat műfajtól függetlenül idealizálja a kapcsolatokat. Ezért az emberek agyában ez alakul ki, hogy csak az a jó kapcsolat, ahol minden tökéletes. Aztán, ha jönnek a hétköznapok vagy az első nagyobb nézeteltérés már kb. megy is a szakítás, mert az idealizált tökéletes párkapcsolat képbe ez nem fér bele. Stb. Ezt csak röviden tömören fejtettem ki, amúgy hosszan lehetne még elemezgetni, de szerintem érted/értitek mire gondolok.
2022. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint jobb mindennap bejárni dolgozni, gyereket nevelni, semmi kaland (mármint olyan mint nekik) stb :d ilyen szenvedélyes kapcsolatot még nem is láttam...bocs de nem hiszem el 1-es
2022. márc. 14. 20:04
 4/13 A kérdező kommentje:
2 igen pontosan ezt akartam kifejteni de nem sikerült :)
2022. márc. 14. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

lépj be egy szerepjatekos oldalra, ott kiélheted magad✌️


Amúgy viszont szerintem a filmbeli kapcsolatok is csak azért tűnnek jónak, mert a színészek baromi jól néznek ki. A forró szexjelenetek után viszont ezerszer nagyobb drámázás megy köztük, mint a normál emberek között.

2022. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Persze nyilván tudom hogy nem valóság meg egy vagy ezer Hollywoodi trükkel nem tud nagyon versenyezni egy átlag ember :d csak fos érzés...nem is a szex része hanem az érzelmek...ahogy elő vannak adva.


Szerintem egy szerep játék nem segít ezen :/ de azért köszi, valahogy ki ábrándulok inkább :d

2022. márc. 14. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokminden a zembereken is múlik.
2022. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyi lehet, hogy nem láttál még ilyet. Én se láttam még a másik kontinensen elő fekete fehér csíkos lovakat de attól még tudom, hogy léteznek. (Geralt is valami hasonlót mondott a Vaják második kötetében)
2022. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én már láttam zebrát :d persze létezhet csak nem ebben a világban, bár konkrétan nem tudom mire is gondolsz, mert a valóság azért elemeiben más sajna.
2022. márc. 14. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Én végig olvastam amit írtál csak nem értem, hogy mit szeretnél mondani. Nem értem, hogy mit nem tudsz elfogadni a kapcsolatokkal.
2022. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!