Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zenében van ma a legnagyobb...

A zenében van ma a legnagyobb pénz, még akkor is ha megoldja a technika valakinek a hangját?

Figyelt kérdés
21 évesen mindenki olyan jól rappel, hogy mindenből a legdrágábbat veszi Londonban? Egy 80ezres cipő ma már nem nagy összeg, de mellé egy 260 ezres dzseki az, és ezeket csak együtt hordja mert színben passzolnak.
2022. márc. 14. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Álmaidban. Azok mind szponzorált cuccok, csak "reklámozza" őket az előadó, de valójában örül, ha albérletre telik neki havonta.
2022. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, tekintve hogy rá áll cipővel, felül egy méregdrága autó tetejére, nekem nem úgy tűnik hogy a szerződésben ez is alá lett írva, arról nem beszélve hogy bent cigiznek, füveznek az kitakarítva is érzik.

Ezek gazdagok csak nem legálisan éneklésből(nyomkövetővel nem látok sok énekest), mivel ezek egy réteget céloznak meg, és nem globálisan mindenkit.

Ha gondolod less bele

https://www.youtube.com/watch?v=kcNjGYceyIQ

2022. márc. 14. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az autó nem az ő tulajdona, ennyike.
2022. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szórakoztatóiparban jól lehet keresni,csak meg kell nézni magyarországon mennyi tehetségtelen "sztár" van akik az éneklésből vagy "rapperkedésből","celebkedésből"

milyen jól élnek mert vannak agyhalottak akik kíváncsiak rájuk.


A videóban látható rappert most láttam életemben először,soha nem hallottam róla. Rapper, tehát alap dolog a menősködés kocsikkal,ékszerekkel,pénzzel,

r!bancikkal stb.

Forgatásra ezeket bérlik vagy valamelyik haver kölcsön adja a menősködéshez.

Ha azok a dolgok mind az övé lennének(amit kétlek) akkor gondolom te is tudod,hogy miből van rá pénz. Nem a rapperkedésből...


Nem kell mident elhinni ami ezekben a videókban van!


80ezres cipő és 260ezres dzseki? :D


Van 500ezerért vagy 1millióért is cipő,kabát 5millióért,de van 10millióért is.


Szóval...

2022. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván van ettől feljebb, de tekintve hogy ezek hónapok alatt bukkannak elő a semmiből, és már többet fordítanak magukra mint mi, az azért elgondolkodtató.
2022. márc. 15. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Zenészként, celebkedésből meg lehet élni ha van megfelelő háttér ami elindítja.


De van 1 millió kis előadó akinek alig jön egy kis pénz a munkája után.

2022. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A celebeket általában megtalálják a szponzorok, mindegy hogy énekelnek vagy mást csinálnak.
2022. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!