Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ölelgetem mindig a...

Miért ölelgetem mindig a takarómat?

Figyelt kérdés

Két takaróm van, az egyikkel betakarom magam, a másikat meg alvás közben mindig átölelem. Eddig oké, de nap közben is ha itthon vagyok, egy óra alatt legalább 1-2x lefekszek mindig pár percre azért hogy ölelgessem meg szagolgassam a takarómat. Egyszerűen jó érzéssel tölt el.

De már kb. 13 éves korom óta ezt csinálom, most vagyok 18. Szerintetek ez miért lehet? És nem fura?


2022. márc. 15. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert megnyugtató számodra, ahogy megöleled és mivel ismerős, biztonságérzetet is adhat. Nem fura, én alvás közben egy párnát szoktam magamhoz ölelni. Anélkül is tudok aludni, de így kényelmesebb számomra. Nekem is gyerekkoromból maradt meg a szokás, csak akkor még plüssállatot ölelgettem.
2022. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Fiú vagy vagy lány?


Egyébként igen, biztonságérzetet ad de lassan nem lenne rossz megbeszélni a takaróddal hogy kicsit kevesebbet kellene taliznotok.


Egyébként nem fura, cuki, de keress hús-vér "takarót", azt szagolgasd!


Isteni finom egy valódi nyakba beleszippantani.

2022. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én 31 éves vagyok és néha egy plüss kutyust szoktam ölelgetni. Szerintem normális dolog, legalábbis olvasgattam ilyesmiről pszichológiai szakmai cikkekben és mindenhol azt írják :D Szóval maradjunk abban, hogy az.
2022. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, és ugyanígy 2 takaróm van. Az egyiket ölelem, a másikkal takarózom. Szerintem normális
2022. márc. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!