Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinalsz amikor rádjön az...

Mit csinalsz amikor rádjön az extrém magány érzés akit nem tudsz senkivel sem megbeszélni?

Figyelt kérdés
Most itt van a hosszú hétvége amikor még a munka sincsen ami elvegye a figyelmedet róla
2022. márc. 15. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Holnap hétköznap. Mész tanulni iskolába vagy dolgozni jársz munkahelyre? Hány éves vagy?


Nekem is viszonylag gyakran van extrém magány érzésem, de ilyenkor a lelkisegély szolgálatot hívom. Szeretnéd a telefonszámukat, hogy megadjam?


Miért érzed annyira üresnek az életedet? (Mert gondolom, ez utóbbiról van szó inkább...) A "hosszú hétvége" már csak holnap reggelig tart kb.


Azt az alig pár órát már csak kibírod türelemmel...

2022. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizok, netflixen filmezek, YouTube-ön zenét hallgatok. Próbálom lekötni magam.
2022. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jön rám, élvezem minden percét
2022. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet társalogtam itt a 4 napos hétvégén, mint 2 hét alatt a munkahelyemen.
2022. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sör, bor, pálinka.
2022. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert nem találok olyan embereket akik olyan értékrendel rendelkeznek mint én, olyan érdeklődésük vannak, mindig csak az ellenkezőjével szembesülök ( A neten tök jól elbeszélgetek emberekkel, posztolgatok stb.. de ez nagyon nem ugyanaz mint az élő társalgás)


Most itt lakom a szüleimnél, és az égatta világon nincs senki akivel beszélhetnék erről, hanem mi jut ilyenkor, ha már tényleg nem bírok magammal és apám megkérdezi, hogy mi a bajom..


..amire az lesz a válasz, hogy: Dolgozz a céljaidon és csináld a munkát később minden össze fog jönni


Nem mondanám, hogy annyira élvezem a munkámat, de legalább amikor abba hagyom akkor úgy érzem, hogy elértem valamit, egyébként full time távmunka

2022. márc. 15. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:

A munkahely is afféle társas magány. Kényszerböl vagy összezárva olyanokkal, akik vagy nem érdekelnek igazán, vagy amúgy lehet tök jó barátok lennétek, de a munkahelyi dolgok ezt tönkreteszik.Sok munkahelyen megfordultam már, de nem lettek onnan tartós barátságaim, munka közben nem sok értelmesről lehet beszélgetni.

Egyébként mi az érdeklődésed, irhatnál az értékrendedröl, hátha találsz hasonló érdeklősésűt . Néha rámjön az "extrém magány". Olyankor keresek valami filmet, zenéket, olvasgatok. Ráirok valakire, elmegyek csavarogni egyet, ha szép az idő. De akár valaki rokonhoz, szomszédhoz is elugorhatok, köztük is van magányos, akinek jól esik a látogatás. Ami a legveszélyesebb, ha csak ülök csendben és azon gondolkozom, milyen rossz hogy egyedül vagyok, jajj de unatkozom. Na, olyankor bedepizek.

2022. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Játszom, zene, film, csinálgatok valamit a műhelyben. Ilyen esetekre jó a hobbi hehe
2022. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvasok, zenét hallgatok, sorozatot nézek, YouTube-on keresek videókat, gyakorizok, vagy ha van rá módom, sétálni megyek, vagy kirándulni.

Vagy megölelem a plüss alpakám😅

2022. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Számomra jövőhéten megszűnik a magány. Lesz egy picike Yorkshire terrier kutyim. 😁

Istenem!

Hova jutottam?

Egy kutyával pótolom egy társ hiányát! 😔😔🤣😂😂

2022. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!