Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a legdegradálób...

Szerintetek mi a legdegradálóbb, legsértőbb szó, kifejezés, amit az ember mondhat egy másiknak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernél más
2022. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volán szurkoló :)
2022. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a buta szó az. Mármint komolyan mondva. Sokkal bántóbb,mint más,akár vulgáris szitok.
2022. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rám a szavaknak nincs különösebb hatása. Ha egy vadidegen ember mond nekem valami sértőt, akkor attól nem fogok megsértődni, csak annyit gondolok, hogy ennek az embernek valami baja van, hiszen nem tud rólam semmit, így nincs alapja a sértegetésnek, szóval csak őt minősíti a viselkedése.

Ha valami ismerős mond valami sértőt, akkor vagy tudom, hogy igaza van és nem változtat a helyzeten, mert tisztában vagyok vele, vagy ha meg nincs igaza, akkor megint csak neki van valami baja és ezért nem kell magamra venni a dolgot.

2022. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de erről eszembe jutott, mikor az évfolyamtársam próbált megsérteni azzal, hogy azt mondta "Figyelj már te analfa,..."

Mondja az, aki azt sem tudja hogy mit jelent az, hogy analfabéta (köze nincs ahhoz, hogy tesin szerinte! rossz sorba álltam), no meg kimondani sem tudja normálisan úgy, hogy megőrizze jelentését.🤦‍♂️

2022. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyasmit mondanak, amire nincs az embernek ráhatása. Kinézet, fejforma, faji, születésihely, születéskori státusz, magasság stb.
2022. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeribtem a szánalmas.
2022. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!