Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted sem viccesek a...

Szerinted sem viccesek a magyar Comedy Centrálon a komikusok?

Figyelt kérdés

Egyszer sem nevetek rajtuk, sőt kifejezetten zavaróak, de egytől egyig azonnal el is szoktam kapcsolni, mert nem értem mit szeretnek ebben az a emberek.


Nagyon ritka az a humorista aki szerintem tényleg vicces pl. Somogyi András vagy Hajós.


De amikor mondjuk meglátom Hadházi Lászlót meg ezeket...jesszus.


2022. márc. 16. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Én is így voltam vele sokáig, aztán elmentem egyszer egy élő előadásra. Na ott teljesen más a hangulat, szakadtam a nevetéstől végig. Aztán ugyanazt megnéztem a tv-ben és ott megint nem tetszett😅
2022. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hajós az nem humorista. Kedves embernek látszó személy. Hadházy tényleg gáz, talán ő a legönteltebb. Taszít, de azért ha vicceset mond igenis lehet rajta nevetni.
2022. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyet tudok érteni.


Az előadásuk inkább szánakoztatás, mint szórakoztatás.

2022. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ők a nem vicc kategória
2022. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Sokszor van szekunder szégyenérzetem, ha véletlen odakapcsolok.
2022. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5# Ezt a szekunder szégyenérzetet Bödőcs Tibor tette bele a közbeszédbe. Comedys a manusz.
2022. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Bödőcs még ovódás volt😂, mikor már használtam, nyugi, ő is hallotta valahol.
2022. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7# én is néha használom és minden alkalommal eszembe jut B.T. neki tulajdonítottam a kifejezést. :(
2022. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már az elején feltűnt számomra, hogy tök erőltetettek állandóan.
2022. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé vegyes a kép: vannak súlytalan figurák (nekik még a nevüket sem tudom megjegyezni) és van ez a tenyérbemászó Hadházy, akinek már az arca is ellenszenves. Bődöcsnek valahogy fura a stílusa, a szófordulatai nehezen követhetőek, mintha egy egész más, falusi nyelvet beszélne. Másfelől viszont Dombóvári István, Kőhalmi Zoltán és Felméri Péter egész tűrhető, rájuk tényleg nem lehet panasz. ...és hát Ráskó Eszter... Őt egész egyszerűen imádom. Van ebben a csajban valami. :)
2022. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!