Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit várnál a párodtól, ha egy...

Mit várnál a párodtól, ha egy olyan célodban akar támogatni, amit magadnak tűztél ki, de te mégis elsunnyogod, elhanyagolod? Seggberúgást? Noszogatást? Hagyjon békén magadban megoldani, akkor is ha tudod, hogy egyedül nem nagyon megy?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ő tökéletesen jól látja hol hibázol, mivel akadályozod saját magad, tudja mi a megoldás, segíteni is tud benne, ha hagyod. Mit teszel? Elfogadod, hogy beleszól a dolgodba vagy megsértődsz, hogy b.szogat?
2022. márc. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék a támogatásnak,de még a cseszegetés is jobban esne,mintha nem foglalkozik vele(m).
2022. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kommunikáció a nem mindegy, mert ha csak pl a kontrollmániáját akarja ezáltal kiélni rajtam, akkor egyel több ok, hogy lelépjek tőle.
2022. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmikép nem a noszogatás seggberúgás kell a pártól, mert ez nem jó érzéses dolog, és megterhelheti a kapcsolatot. Inkább pl egy napirend kialaktása és együtt a szerint élni vagy ilyesmi struktúrális dolog, vagy beszélgetés ha igényli. Szóval ne az legyen hogy mondogatja neki hogy csináld ezt, miért nem csinálod azt, mert az ilyen védekezős érzéseket épthet fel az emberben, mint egy tanárral szemben suliban. Szóval ha ilyen kell az legyen egy külső ember, a szülei, barátai vagy egy coach.
2022. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Seggberúgást, noszogatást. Vegye már el tölem azt a 3 kocka csokit, amit éppen nyammogok, ne hagyja az asztalon az orrom előtt :D
2022. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mai szememmel örülnék neki, ha lenne mellettem ilyen valaki. Régen besértődtem, nem figyeltem rá, ma már látom, rosszul tettem ezt. (F)
2022. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!