Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lennél egy gazdag ember párja...

Lennél egy gazdag ember párja a pénzéért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy milliárdjai vannak, amiket nem az eszével szerzett, mert elég ostoba, a külseje sem adoniszi, viszont tele van pénzzel.


Lennél egy ilyen ember párja? Reprezentálni kell, elmenni vele nyilvános eseményekre, kielégíteni bizonyos igényeit, szerelemről nincs szó, viszont a pénzre soha nem lenne többé gondod az életben, azt kapsz meg, amit akarsz.



Bevállalnál a kényelmes életért cserébe egy ilyen érdekkapcsolatot?


2022. márc. 20. 22:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Aki bevállalná: az nem zavarna, hogy rendszeresen szolgáltatást kell nyújtanod valakinek, akit nem kívánsz? Persze nyilván nem vagyunk egyformák, amitől az egyik irtózik, az a másiknak nem olyan nagy dolog.
2022. márc. 20. 23:06
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Sok nő azt mondja nem vállalná be. De akkor miért fujognak azokra, akik igen.
2022. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: talán mert beleképzelik magukat a másik helyzetébe, hogy milyen sok mindent kell lenyelni ezért
2022. márc. 20. 23:09
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát nézd, anált nem vállalok. A többi meg... Most mi lehet probléma? Nagy kufferbe jól lehet pakolni, kicsi meg jobban húz. Amíg noncs nemibaj, addig minden oké.
2022. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én eddig arra mentem, h bejöjjön nekem a párom, legyen érzelem, pénz nem érdekes. Na hát semmire nem mentem ezzel, elmondom, h semmire, mindig csak megbántottak.

Úgyhogy mostmár kipróbálnám a másik oldalt is.

2022. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sosem csinálnék ilyet.


Üdv: Vajna Timi.


:)

2022. márc. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nekem nincs nagyon gyomrom a legtöbb szexuális tevékenységhez olyan emberrel sem, akihez amúgy vonzódom. Szóval nem működne a dolog, pedig a pénz vonzó benne.
2022. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg várkonyi andreát
2022. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!