Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj, ha lefényképeztem...

Miért baj, ha lefényképeztem egy rendőrt?

Figyelt kérdés

Ma keresett egy fő rendőr a lakásomon, én nem vtam otthon és csak azért keresett, hogy életvitelszerűen élek-e a lakcímemen. Anyukám hívott, hogy érdeklődött a rendőr, nincs semmi eljárás, csak hogy ott lakok-e ahol be vagyok jelentve, azaz otthon meg elkérte a tel.számom. De senki nem hívott.


Délután bementem a rendőrségre, hogy hallom kerestek. Jött egy nyomozó asszony(nő) és mmondtam neki a dolgot, kollégáit is megkérdezte, senki nem keresett.


Szépen beszélt a nyomozónő, aztán előkaptam a telefont és gyorsan lefotóztam, ekkor elkezdte, hogy "Mit gondol maga?"


Miért baj, és miért volt vajon ilyen a nyomozónő személye?


Csak azért fotóztam le, hogy állrendőr is jöhet.



2022. márc. 21. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Személyiségi jogok miatt.

Egy vízvezeték-szerelőt se fényképezhetsz le a hozzájárulása nélkül.

2022. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg valami csaló keresett és mivel már a számod is tudja, akkor fog betörni amikor nem vagy otthon... Amúgy minek fényképezgeted a rendőrt, ezt nem értem?? Jelentsd fel akkor az ismeretlen tettest.
2022. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

"Csak azért fotóztam le, hogy állrendőr is jöhet."

Persze, a kapitányságon nyilván jön egy állrendőr.

Vagy ha a kapitányságon tudnak az ügyről, akkor majd állrendőrt fognak kiküldeni.


Ha téged lefényképezne valaki így, arról mit gondolnál?

2022. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Én is lefotoznam, ha jonne egy csalo.

De rendort nem fotoznam le. Ott van egyenruha, fegyver, stb.

2022. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!