Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit láthat bennem? Vagy...

Mit láthat bennem? Vagy félreértem?

Figyelt kérdés

Volt gimis osztálytársnőmről van szó, akivel közel 7 év után találkoztam újra a hétvégén osztálytalin. Gimiben csak simán köszönőviszonyban voltunk, de nem voltunk annyira barátok, több meg pláne nem.

Most viszont úgy fogadott hogy megölelt, majd a találkozó második felében legalább 15 percet beszéltem vele kettesben, mindenféléről, végig mosolygott, biztatott, a szemembe nézett, többször mondta hogy cuki vagyok meg aranyos, annyira sugárzott belőle a kedvesség, a szeretet, az empátia, mint még soha más embernél nem tapasztaltam. Életem legszebb órái voltak.

Ha nem lennék egy csődtömeg még azt is hihetném van esélyem nála, de tudni kell rólam hogy csúnya vagyok mint a veszedelem, kissé antiszociális, és több éve pánikbeteg, aminek következtében semmit se értem el az életben 25 éves koromra (egyébként mikor ez utóbbit bevallottam a találkozón, ő volt talán aki a leghangosabban támogatott). Ergo nincs esély rá hogy élő ember szimpatikusnak találjon. De akkor miért volt ennyire kedves, ennyire közvetlen, és miért volt ennyire kézzel fogható köztünk a kémia? Nem találom a magyarázatot, ugyanakkor szeretnék benne hinni hogy lehet nála esélyem...



2022. márc. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régen tetszettél neki és most, akármilyen is vagy, mer kezdeményezni. Vagy csak simán bejössz neki így ahogy vagy.🤷‍♂️

Egy biztos, szerintem van esélyed nála, de ezt információt úgy kezeld, hogy én teljesen laikus vagyok a témában😅

2022. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, szerintem 50%, hogy tetszettél neki és 50%, hogy szimplán ilyen kedves és empatikus a személyisége. Gondolj bele, hogy miért állt volna érdekében gonosznak és lekezelőnek lennie veled?
2022. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tőled is függ. Ha neki is ilyeneket kezdtél el mondogatni, hogy te egy csődtömeg vagy, nem értél el semmit stb, akkor fixen nem jössz be neki.

Vannak nagyon közvetlen és kedves lányok, nekik ilyen a jellemük és szenvednek amiatt, hogy sok fiú azt hiszi, hogy ez egyenlő azzal, hogy nagyon bejönnek nekik.

Nem akarlak elkeseríteni, de hallod. Mindenkinek vannak gyengeségei és erősségei. Ha ezt a dumát nyomatod mindenkinek, hogy te pánikbeteg vagy stb, akkor a kutyát nem fogod érdekelni. Tedd ezeket félre magadban és játszd azt, hogy nagyon sikeresnek érzed magad. Ne foglalkozz ezekkel a negatív dolgokkal, mert így csak lelki szemetesláda leszel. Legyél nyitott és barátkozós és akkor jönni fognak a lehetőségek.

2022. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!