Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik Micimackó karakter vagy?

Melyik Micimackó karakter vagy?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Micimackó: Kórosan mézfüggő szenvedélybeteg, aki mindent megtesz, hogy napi adagjához hozzájusson (fára mászik, méhekkel csípeti össze magát, stb.).
Malacka: Totál idióta szegény. Szellemi fogyatékos (dadog, képtelen értelmesen fogalmazni, (és bizonyára diszleksziás is).
Tigris: Megalomániás tévképzetes elmebeteg, a veszélyesebb fajtából. Meg van győződve arról, hogy a tigrisek a többi élőlény felett állnak.
Füles: Súlyosan depressziv alkat. Öregkorára belátta, hogy élete egy kudarc, egzisztenciája pedig valahol a béka segge alatt van.
Kanga: Elvált asszony, egyedül neveli gyermekét - kell-e többet mondani? Kanga az állandó házimunka és rosszcsont kölyke hamar kikészítették Kangát.
Zsebibaba: Csonka családból származó egyke, ennek köszönhetően anyuci szeme fénye, és mint ilyen, egészségtelenül elkényeztetett gyerek.
Nyuszi: Az agressziv-neurotikus páciens iskolapéldája. Nyuszi a hétköznapi félelmeit felnagyítva éli.
Bagoly: A Százholdas Pagony legöregebb lakója, aki nem tud mit kezdeni a közte és a többiek között húzódó generációs szakadékkal.
Róbert Gida: Hááát, elég beteg kiscsávó lehetett, ha összehozta a fenti elmeotthont…
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
:D :D :D Imádom ezt a kérdést! :D :D :D
2022. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Hű, sokat változott a szereplők karaktere azóta, mikor először olvastam... :)
2022. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez mekkora baromság. 🤦🏽‍♂️
2022. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora kérdés már ez te jó ég, rég nevettem ekkorát. :D
2022. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt mind Te írtad, elismerésem! 💛
2022. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem ő írta, régi vicc.
2022. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos én több karaktert is megtestesítek. Bennem megtalálható Mici-összevissza zabálok minden szart, Malacka-szellemileg fogyatékosnak és beszédhibásnak tartom magam, Füles-mert egy depresszív szar vagyok.
2022. márc. 25. 00:15
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

- Füles, te miért nem tudsz örülni az életnek, miért vagy ilyen savanyú és szomorú?

- Mert egy szög van a seggemben!

2022. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Én kifejezetten Bagoly voltam mindig, bár nem vagyok öreg :D Illetve Róbert Gida annyiban, hogy egy darab mentálisan normálisnak mondható barátom sincs.
2022. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire kezdetleges kérdés, és még így is ez a legjobb kérdés, amit az utóbbi 13 évben láttam.
2022. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!