Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, akiknek romokban van...

Emberek, akiknek romokban van az életük. Mikor kezdődött a hanyatlás nálatok, melyik évben?

Figyelt kérdés
Mi váltotta ki?

2022. márc. 26. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
2007 őszén, 19 évesen, érettségi után. Akkor szembesültem vele, hogy nem vagyok képes elérni a kitűzött céljaimat, sőt, úgy igazából semmit sem - viszont ekkor még nem tudtam, hogy ezzel szembesültem. A kudarcokból egy érdekes játszmába menekültem, ami kereken egy évtizeddel később, 2017 őszén ért véget, közben pedig végig azt hittem, hogy nekem jó. Akkor jöttem rá, hogy az időközben eltelt 10 év alatt nem sikerült semmit sem elérnem és azóta tudom, hogy a problémáim 2007-ben indultak.
2022. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem, hogy mikor kezdődött az életemben a szerencsétlenség kialakulásának folyamata. Törtető voltam, figyelmes, kedves. Munkahelyen sem, párkapcsolati téren sem tudtam érvényesülni. Aztán jött valaki, aki azt mutatta meg, hogy hiába fordítasz valamire sok időt, ha nem akar valami alakulni, akkor nem fog. Hiába a sok energia és törődés. Lehet, hogy túlzottan ragaszkodtam a céljaimhoz? Elképzelhető ez. Azért, merem remélni, hogy majd lesz olyan személy az életemben, aki értékelni fog, ez kölcsönösen elmondható lesz. Munkahelyen meg, csak egy dolgozó vagyok a sok közül. A munka az nem fog feltétlen látszódni.
2022. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
2007
2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es Sorstársak vagyunk. Te mibe menekültél?
2022. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
25 évesen drog függő voltam, majdnem meg is haltam túl adagoltam magam, ja és akkor szakítottam a nagy ő vel is. 29 vagyok most kezdek valahogy boldogabb lenni (de elég szar a helyzet) csak nem érdekel annyira :d
2022. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Nagyon sajnálom.. ☹️ Mi miatt kezdtél drogozni, mi volt a holtpont?
2022. márc. 26. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:

2015.

Egy munkahelyi probléma.

2022. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira talán már nincs romokban vagyis ez nézőpont kérdése. Anyagilag vagyok padlón, bár ez a mindennapokat nem befolyásolja.

Volt egy kontrollmániás exem és amikor megszabadultam tőle, dacból a szerencsejátékba menekültem, élvezve, hogy végre nem dirigál senki nekem.

Több milliós adósság lett belőle.

2022. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Kb amikor megszülettem.
2022. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2019ben. Az első kapcsolatom váltotta ki.

Elbaxta nekem az egyetemet, a munkahelyem. A büdös életben nem lesz olyan jól fizető munkahelyem. Mindig is bánni fogom, hogy engedtem az érzelmi manipulálásának.

2022. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!