Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tudtok rácsavarodni...

Mennyire tudtok rácsavarodni a gy válaszolgatásra?

Figyelt kérdés
Válaszolsz, nézed jött e válasz, meg nézed van e új kérdés, ha van válaszolsz körbe körbe.
2022. márc. 29. 21:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mármint gyk, sikerült telón elírni :D
2022. márc. 29. 21:56
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Már inkább csak olvasok a fele kamu..


Most a depi a sok alvás a céltalansàg a téma ..n3ha a milyen bicajt vegyek orszàgutot vagy gravelt..

De a favorit még mindig az ezotéria a manifesztràlás a vonzàs törvénye az ikerlàng stb.amit itt hallottam elösször meg a jelekről a testbeszédről..jah meg a karma ..


Dehàt ha buvárruha van semmi értelme az egésznek.. bàr azzal is lehet mélyre sülyedni az is biztos egy jel..

2022. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 a mélyre sülyedést átérzem :D
2022. márc. 29. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Bár elég az oldalt olvasnom és màr mélyen is vagyok ..a sok sértegetést okoskodàst..dehàt nem lehet mindenki tökéletes és okos
2022. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Oldal indulása óta itt vagyok.

Ha leírnám melyik itt felépített karakterek vagy kérdések mögött voltam értelmi szerzőként,amik híressé tették ezt az egészet,sokan belémvágnák lehet a rambokést is.De mindegy én jól elvoltam, néha tényleg könnyesre röhögtem magam mikor unatkoztam,és jöttem az igét hírdetni ide.

2022. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Eléggé. Mármint túlságosan is.
2022. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én asszem le fogom tiltani. Tényleg lehet néha röhögni, meg van benne érdekes is, de túl sok idő és a végén az életet nem. viszi előbbre... :/
2022. márc. 29. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is àruld el telon hogy tudom az oldalt tiltani..ezt meg a hoxát..itt üzent hitegetett és nem akarom többet olvasni

Facen is kikellett iktatnom az ment..


Szoval max megirhatod hogy tiltod az oldalt

2022. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5# Mennyit lehet ezzel havonta keresni itt?
2022. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár utànna jönnek a facebookon az idézetek a sors meg a ne engedd el hitegetős okossàgok :)
2022. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!