Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyerekcsínyeket csinált...

Milyen gyerekcsínyeket csináltatok süldőkorotokban életeim? 🤭🤭 25/F

Figyelt kérdés
Milyen huncutságokat, csibészségeket műveltetek? ☺️☺️ Kort és nemet írjatok.

2022. ápr. 1. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon sokat.Igazából azok már nem gyerekcsínyek voltak.Ha leírnám sok döglött akta megoldódna.

Kor nem🤠🤑👽👹

2022. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb az volt amikor 12 évesen véletlenül felgyújtottam magamat meg az unokatestvérem 5 liter benzinnel :d a húgom segített eloltani, nem volt egyszerű eset.


29f

2022. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
szexeltem egy tökkel a kertből!
2022. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Lány vagy, vagy fiú?
2022. ápr. 1. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Igaz nem direkt történt, de anyám a mai napig emlegeti, hogy mikor kiküldött a kertbe, hogy szedjem le a zöldbabot, véletlenül a fejteni való, még éretlen babot szedtem le. Ugyanúgy nézett ki, na. Kb 12 voltam.
2022. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

PASI vagyok.

Udv: A hármas.

2022. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

1.


Vettem egy kotont, bementem reggel hétre a suliba, megvártam, amíg bemegy valamelyik osztály a tanárral az egyik terembe és becsukják az ajtót és ráhúztam a kotont a kilincsre, hogy amikor jönnek ki, akkor megfogják-e a kotonos kilincset.

Óriási botrány lett belőle, megjegyzem, jogosan.


2.


Egy lukasórában bementem a teremben, ahol voltunk a következő órán és a tanár székére ráöntöttem egy üveg vizet, mert tudtam, hogy a tanár sosem nézi meg a széket, csak leül.

Nagy mázlim volt, mert az asztalt is bekentem kézkrémmel, hogy a tanár cucca ragacsos legyen és meglátták a gyerekek az asztalt, hogy koszos és szóltak a tanárnak, aki máshova ült.

Máskülönben biztos botrány lett volna.


3.


A szódogát nem adtam be, hanem elvittem a könyvtárba óra után, kitöltöttem és visszacsempésztem a tanáriba, amíg a tanár nem volt bent.

Persze lebuktam és elvesztettem a tanár bizalmát.


És még sorolhatnám.


Abban az évben annyi intőm volt, hogy új ellenőrzőt kellett kérni.


Aztán benőtt a fejem lágya.

2022. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Az egyetlen ami eszembe jut az az hogy pár osztálytárssal kimásztunk az ablakon, földszinten volt a terem :D Megkerültük az iskolát és úgy mentünk vissza, így belegondolva nem sok értelme volt. Én csak azért másztam ki mert a többiek is mentek, gondoltam így elnyerem majd a szimpátiájukat.

Ezen kívül nem volt semmi, mindig "jógyerek" voltam.

2022. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!