Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beképzelem?Vagy tényleg igy van?

Beképzelem?Vagy tényleg igy van?

Figyelt kérdés

Lenne egy eléggé nagy gondot okozó problémám.Az a helyzet,hogy néha kellemetlen szagom van,mondhatni büdös.Fiatal vagyok,megértem hogy lehet hormon is meg minden de már vagy 7 hónapja,vagy esetleg betegség?Rendesen fürdök,(tusfürdővel)étkezem,golyós dezodorozom,új ruha mindennap,parfüm stb.(kettő nyakra nem sokat) Mégis a buszon csúnyán néznek rám és a közelemben köhögnek,szipognak.Vagy csak én képzelem be mindezt?Év elején ebből volt gondom, de elméletileg megoldottam.(Már nem mondják mert szóltak érte de, azt sem értettem pedig mindennap fürödtem)Már az Iskolában többé-kevésbé van ebből gond.Anyám is azt mondja hogy nem vagyok büdös.Családtagjaim is azt mondták nem igaz,nem vagyok büdös.De mégis zavar és félek.Mi lehet a baj?Pánikbetegség?Vagy ténylegesen büdös vagyok?

Szorongás miatt vagy pedig szimplán sokat izzadok?Valaki esetleg, aki volt hasonló helyeztben?Előre is köszönöm.



2022. ápr. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mániám volt egy időben, mert az emberek körülöttem folyton folyvást kibeszéltek valakit, meg kiközösítettek mert büdös. (Kedves kis munkahelyek 80%a) Utána folyamat arra törekedtem mindennap, hogy én ne kerüljek ebbe a szituba. Fürdés, hajmosás, dezodor, dupla arctisztítás, parfüm, duplán öblített tiszta ruha, kabát mosás kb hetente, tiszta köröm, kézfertőtlenítő/zsepi/rágó/parfüm/fésű/szöszölő mindig legyen nálam, kistükör stbstb. Mindezt azért, mert körülöttem mindig azzal voltak megáldva, ki büdös, kinek milyen a körme, milyen zsíros a haja, milyen ragyás a feje, de ők persze milyen ápoltak... (legalábbis ezt hirdették egymás közt). Az ilyen környezetet mellőzni kell, mert tök mindegy mit csinálsz, ha ők azt akarják hinni hogy ápolatlan vagy, mindig tudnak találni valami aprosagot amin fintoroghatnak...
2022. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden embernek van egy alap testszaga, valakinek erosebb, valakinek alig erezheto. De szerintem mindent megtettel, hogy ne legy budos, ugyhogy gond letudva, ne foglalkozz allandoan masokkal, a parfum is olyan dolog, hogy valakinek nagyon bejon egy illat, masnak meg hanyingere lesz tole, olyan budosnek erzi. Mindenkinek nem tudsz megfelelni.

A kohoges meg szipogas lehet betegseg, rossz szokas, nem feltetlen a szagod/illatod valtja ki beloluk.

Ha valaki nagyon budos mellettem, en inkabb az orrom ele teszem a kezem, salam, kapucnim, akarmit, a szipogas logikatlan, meg rontana is a helyzeten. Szoval nyugi.

2022. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeri tem a parfudod eros vagy budos! Nem Te!!


Probald ki parfum nelkul,mik a reakciok.

2022. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dokival lenne erről beszélni.
2022. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!