Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám orvosolni ezt a...

Hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és tudjátok van ez a jelenség hogy amikor 10 éves kisfiúk látnak ilyen háborús filmeket akkor menőnek érzik hogy ott lövöldöznek meg hasonlók, na az a probléma hogy nekem ezt nem sikerült kinőnőm most 20 évesen csomoszór olyan gondolataim vannak hogy elkezdek emberölésen gondolkodni és olyan menőnek meg vagánynak érzem meg amikor olyanokat hallok hogy bement egy csávó a kisboltba és lelőtt ottani civileket azt is ilyen menőnek érzem de tudom hogy ezek valójában nem jó dolgok és hogy ezek nem menők hanem rosszak de valamiért mégis menőnek érzem így felszínesen egyébként úgy érzem hogy valójában soha nem lennék képes arra hogy megöljek valakit vagy tömeggyilkosságot csináljak csak fantázia szinten kellemes, nem igazán tudom hogy ha ez csak fantázia szinten van akkor az még belefér vagy már a fantáziálás ilyenekről is probléma vagy esetleg az ilyen fantáziák átmehetnek e később valós cselekedetre(magamról nem tudom elképzelni hogy valaha is valósággá váljon),szóval nem tudom hogy az ilyen dolgok gondolati szinten normálisak e, időnként azt érzem pszihiáterhez kéne fordulnom, ti mit gondoltok az ilyen jellegű dolgok gondolati szinten normálisak vagy ez beteges, kicsit olyan mintha egy nagyra nőtt 10 éves lennék aki még mindig arról ábrándozik hogy pisztollyal lövöldözik

2022. ápr. 4. 15:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy autista vagyok.
2022. ápr. 4. 15:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj tovabbtabulni a Zrinyi Miklos Nemzetvedelmi Egyetemre vagy mas olyan egyetemre,amit ertekelnek a Honvedelmi miniszteriumban.


Vagy jelentkezz zsoldos katonanak vagy rendornek.

2022. ápr. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jól érzed! pszichiáterhez illene fordulni. egyébként szerintem egy átlag 10 éves sem tartja menőnek az emberölést sem felszínesen sem sehogy.
2022. ápr. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!