Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erzsébetek, szeretitek a...

Erzsébetek, szeretitek a neveteket?

Figyelt kérdés

A ,,nagyon"-t ott azért emeltem ki, hogy jobban elkülönüljenek a válaszok, de lényeg, hogy szereti, hogy sokkal inkább szereti, mint nem. Hogy jó érzéssel tölti el, hogy örül, hogy így hívják.

Ja és amúgy lehet még ,,egyéb válasz", meg ,,közömbös" is, hogy tehát pl pont köztes, hogy nem is szereti, de nem is utálja, hanem pont középen, pont a kettő között, de nem vált ki belőle semmit. Ezekre most jövök rá, hogy lehetnének még válaszok; de akkor ideis aláírom; akkor lehet betűjelet is írni. :)


A) régen is szerettem , most is szeretem nagyon

B) régen nem szerettem, de most igen

C) régen szerettem, de most nem

D) régen sem szerettem, most sem

E) csak amiatt szeretem, hogy van egy/valami olyan beceneve, amin szeretem, ha hívnak

F) régen nem szerettem, megszoktam, de meg nem szerettem igazából

G) régen nem szerettem, idővel megbarátkoztam vele valamennyire

H) régen nem szerettem, idővel megbarátkoztam vele teljesen, de különösebben nem szerettem meg

I) régen nem szerettem, idővel megbarátkoztam vele teljesen, de valamennyire kicsit megszerettem

J) régen nem szerettem, idővel megbarátkoztam vele teljesen, eléggé megszerettem, de nem nagyon, nem tetszik annyira még mindig mint a nevek, amiket a legszebbnek tartok/ régen nem szerettem, idővel megbarátkoztam vele teljesen, eléggé megszerettem, de nem tetszik annyira, mint a legjobban tetsző nevek

K) Közömbös volt mindigis

L) Régen nem szerettem, de most már közömbös, nem vált ki belőlem semmit, se tetszést, se nemtetszést

M) Régen szerettem, most már közömbös

N) Egyéb válasz


Mégse írok szavazást, azt hiszem. Inkább írjátok le a betűt, légyszi. Nem akarok senkit így elnevezni, nekem más nevek a kedvenceim, csak kíváncsi vagyok, hogy akiket így hívnak, hogyan viszonyulnak a nevükhöz. Ez egyáltalán Nem kutatás, csak kíváncsi vagyok. Nem akarok senkit megbántani, remélem, jó a kérdésem. ♥



2022. ápr. 4. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam szavazást, mert rájöttem, hogy 10 lehetőség van válaszkiírásra, de nekem több vonal kéne, hogy még szerteágazóbban ki tudjam írni.


Valamint, most jut eszembe, hogy olyan válaszlehetőségeket is akartam, hogy


O) Nem így hívnak, de tetszene

P) Nem így hívnak, de közömbös lenne

Q) Nem így hívnak, de nem tetszene

2022. ápr. 4. 16:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a név, bár nem így hívnak. Minden életkorban jól mutat a becézéseivel, szép név.
2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigit; mégegy, hogy nem kell mindet végigolvasni, ha nem akarja valaki, írhatja csak simán is, betűjel nélkül, amit gondol; és bárki hozzászólhat, akit nem így hívnak, az is. :)
2022. ápr. 4. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is olyan név amin sokat ront a magyarítás. A nemzetközi változata az Elizabeth nem olyan rossz.
2022. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
N.) ha a kutyapárt nyer 4 év múlva, övéké lesz egy kerület is
2022. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm, ez jó válasz. :) Köszönöm az eddigieket. ♥
2022. ápr. 5. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Elizabethként tetszik. Az Erzsébet nem, de Bettiként becézve már igen.
2022. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öreges és a hangzása sem tetszik, az angol Elizabeth viszont szép.
2022. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy lányom, el tudnám képzelni neki az Erzsébet nevet, hiába mondja ma mindenki, hogy öreges, de mindkét oldalról az egyik dédnagymama Erzsébet volt, és ők olyan emberek voltak, akiknek bármilyen kislány büszkén viselheti a nevét. Elmesélném neki, hogy kikről kapta. Valószínűleg Bettinek becézném, az pedig nem olyan kirívó a mai világban sem.
2022. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A

23/L

2022. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!