Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi feleslegesnek...

Miért van ennyi feleslegesnek tűnő kérdés?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy itt olyan kérdések fogalmazódnak meg, amit egy kis józan paraszti ésszel önmaga is meg tudna válaszolni pl. „jó-e még?” „Meg tehetem-e?” „Mi ez?” Szóval én úgy gondolom nem véletlenül hozták létre ezt az oldalt. Szerintem nagyon jól tudták, hogy létezik egy generáció akiket a szüleik nem tanítottak meg alapvető dolgokra. Szerintetek is jól gondolom.

2022. ápr. 7. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Feltehetöen megerösítést szeretne az illetö, vagy egyszerüen nem tudja, hogy kellene elkezdeni valamit.

Ami neked felesleges, az neki nem az, éppen ellenkezöleg!

2022. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Legtöbbször az itt szóló kérdések nem arról szólnak hogy megfeleljék őket, hanem megtudják a különbőző nézetpontokat/érveket és hogy melyik oldalon áll a többség és úgy tudják le hogy oké, ez most így van. Ezzel az a gond hogy a többségnek nem minden esetbe van igaza, főleg ezen az anonim oldalon.
2022. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Például a tiéd is egy ilyen.:) Meg is válaszoltad magadnak szépen.
2022. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Mert a modok nem bannolják ki a trollokat.

Csak simán törli a kérdéseket

2022. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak a kérdésre válaszoltam:S
2022. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félreértesz, én például olyan felesleges kérdésre gondolok, hogy "jó-e még az étel" vagy, "kimehetek-e az illemhelyre?" Na most szerintem erre önmagának is illene tudnia a választ (Megszagolom/meg ízlelem. Kikéredzkedek az illemhelyre
2022. ápr. 7. 08:12
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Erről egy vicc jut eszembe.


- Doktor úr, én olyan bizonytalan vagyok mostanában.... Vagy mégsem?

2022. ápr. 7. 08:20
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Sok itt az értelmi fogyatékos, aki azt hiszi, hogy ha t időközönként kiírja ugyanazzal a tartalommal a napi n "kérdését", akkor mást fognak rá válaszolni az emberek.
2022. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem azok a kedvenceim, amik úgy kezdődnek hogy: "Csak szerintem...?", "Csak én gondolom úgy, hogy....?", "Csak nekem van....?", "Csak én...?" stb.


Igen b.meg, csak te..

2022. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!