Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többségét miért nem...

A nők többségét miért nem érdekli a tudomány,a politika és az elgondolkodtató filmek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Amiért a férfiak többségét csak a foci és a sör érdekli.
2022. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez maximum a te tapasztalatod. Lehet rosszul választasz? Vagy ezt a típust vonzod be.
2022. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki kéne jönnöd lassan a barlangból... Már a medve is előbújt.
2022. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem érdekel, de minek hozzám fel, a pasik tőlem mindig szexet akarnak, arra terelik a témát, hiába dobnék fel valami komolyabbat...
2022. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én most nem is igazán értem.. De az első igazából rátapintott a lényegre, mivel ez így általánosítás, ugyanakkor szerintem ha már általánosítunk, ez nemtől független mindenkire igaz.

Nem sok embert érdekel a tudomány és a politika világa.

Ismerek férfit is sokat, akiket nem, vagy nem értenek hozzá.

Ugyanakkor én meg közgazdásznak tanulok nőként, ezelőtt pedig mérnökin végeztem, szóval eléggé muszáj, hogy itt érdekeljen :D

Nem ennyire fekete-fehér ez.

2022. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Kettes vagyok, írok még egy példát. Egyik jóbarátom, férfi, folyamatosan panaszkodik, hogy csak pénzéhes nőkkel hozza össze az élet.


Miután kipanaszkodta magát, utána két órát hallgatjuk, hogy melyik munkájával hány milliót keresett, melyik kocsit akarja legközelebb megvenni, hova akar menni nyaralni, stb.


Persze, beszélgessen ilyesmiről is, meg érdekel mi van vele, de a nőknek is ezt tolja és ezzel vagizik instán is.


Szerinted így fog találni olyat aki nem a pénzéért van vele? Szerintem nem...

2022. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Elsőként leszögezném, hogy ez durva sztereotípia, rengeteg nőt érdekelnek ezek a dolgok.


Az viszont tény, hogy történelmi oka van a sztereotípiának, a nők (történelmi értelemben véve) a közelmúltig nem igazán foglalkozhattak ilyesmikkel, más szerepük volt a társadalomban. Ez persze változik, de még mindig csak kevés generáció élt azóta, ez pedig egy hosszabb folyamat.

2022. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Érdekel. De ha beszélek róla, a férfiak sokszor belekérdeznek, mintha feltételeznék, hogy nem értem, mit mondok. Átmegy az egész egy kihallgatásba beszélgetés helyett.
2022. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Érdekes módon női politikus alig van itthon...
2022. ápr. 7. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Egy szexista, vakkomondoros országban, ahol hetente megölnek egy nőt párkapcsolatban egyáltalán nem érdekes ez.
2022. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!