Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok aki logikai játékokban...

Csajok aki logikai játékokban jobb pl amőba vagy sudoku stb. Az a valóságban is jobban el tudja érni amit akar?

Figyelt kérdés

Akik ezekben a játékokban jobbak azok az életben is jobban tudják "keverni a lapokat" ?

Ha gondoljátok privit is írhattok.



2022. ápr. 8. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem.


A 2 példa meg mióta logikai játék?

Az amőbára van pár séma amivel elérheted, hogy egyszerre 2 nyerési lehetőséged legyen.

A sodokuban meg kell nézegetni, hogy milyenszámok nem lehetnek az adott helyen.

2022. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ
2022. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kettő nem függ össze.
2022. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

tudom hogy a garfield képregyének kitalációk, de... Jon, te vagy az?

és mégis milyen privit vársz, a logikai játékokban való jártasságodtól megőrülő csajok randikéréseit?

amúgy ezek nagyon jó logikai játékok szerintem, egy picurnak vagy egy nagyinak tuti. ilyen bevezető vagy már kivezető játéknak. sok szép emlékem van, ahol kölyökként várakoztunk az orvosoknál, szűréseknél, és fejtettük a sudokukat a mamával :D mondjuk ma már halálra unom, de majd csak beleöregszek újra...

2022. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Csak atlatok ocska hazugsagokon, husz lepessel elobb tudom, mit forgat a fejeben a masik. Sokkal jobb naivnak lenni es egy kesobbi idopontban pofara esni.
2022. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem, viszont nagyon jó ellenfelek ezekben a játékokban.:)
2022. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!