Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi számít normális...

Számodra mi számít normális életnek?

Figyelt kérdés
Kérlek fejdzsd ki bőven.

2022. ápr. 9. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha valaki normálisan letudja írni a "fejtsd" szót.
2022. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést.
2022. ápr. 9. 10:32
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%

A normális élet számomra önmagadnál kezdődik.

Tudod a helyed a világban, mármint, tudod hogy azért te milyen szerepet élsz meg. Ismered önmagad, és annak megfelelően bánsz magaddal és másokkal. Tudod, neked mi a jó, a rossz. Ez alapján már ki tudod alakítani a baráti életed, választasz embereket magad köré, HA igényed van rá, persze. Úgy élsz, ahogy neked jól eisk, de nem bántva másokat. Élni és élnihagyni! Jóban vagy önmagaddal, szereted magadat.

Szerintem ez kéne alap legyen minden értelmes felnőttnél.


Ami nálam ezen felül elengedhetetlen: normális szociális élet, sok pihenés, nagy anyagi biztonság, és a NYUGALOM. Egy normális élet nekem arról szól, hogy drámamentes. A férjemmel nem veszekszem, nincs félreb*szás, meg állandó hüppögés, a barátaim nem évente cserélgetem, nem követnek paparazzik meg nem tudom, nem vagyok híres, de szeretnek a körülöttem levő emberek.

Az egészségem rendben van, de normális életet lehet bizonyos betegségekkel is megélni. Pl most levágnák a bal kezem, és kapnék egy protézist, én attól teljesnek érezném az életem. De süketen és vakon kombóval...már ihhj....

Nem vagyok deviáns, nincs beteges perverzióm, nem bántok a társadalomnak.


Nálam erről szól a normális élet, úgy kb.

2022. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az önazonos döntések sorozata. Mikor valaki tudja, hogy mit akar, hogyan akarja, illetve hogy milyen árat fizet azért, mert valamit csinál és ezek tudatában is teljes mellszélességgel tud dönteni az adott dolog mellett, magáénak érzi, örömét leli benne.
2022. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
91%
A normális élet ott kezdődik, ha az ember mindig a korának megfelelő dolgokat teszi. Gyerekként játszik, kamaszként feszegeti a határit és hülyeségeket csinál, fiatal felnőttként csajozik/pasizik ezerrel, megismeri a másik nem lelkivilágát, gondolkodásmódját, stb.
2022. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!