Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik kukában milyen szemetek...

Melyik kukában milyen szemetek vannak kidobva most épp nálad odahaza?

Figyelt kérdés
Pár példát tudsz mondani, melyik szemeteskukádban mi van épp most?

2022. ápr. 9. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
1 kukánk van. Most van benne tojás haj, használt óvszer, fültisztító pálcika, taknyos zsebkendő, használt tampon,műanyag flakon, olajos papírtörlő, étel maradék. Remélem tudtam segíteni, bármi is legyen a célod.
2022. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Van szerves hulladéknak, papírnak, műanyagnak és fémnek. Üveget is külön gyűjtjük, de abból kevés van, nincs hozzá külön kuka.
2022. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Egy kukám van, ebben most épp van paprikacsuma, paradicsomszár, hagymahéj, főzőtejszín dobozának sarka, illetve harcsafilé, túró és tészta műanyag csomagolása. Reggel ürítettem, ebédre pedig harcsapaprikás volt túrós csuszával, ez indokolja a kissé eklektikus felhozatalt.
2022. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
A padlón borosüveg, pizzásdoboz, chipseszacskó, csokipapír, használt zsepi. Majd kidobom a kukába, de most lusta vagyok.
2022. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A papírosban pizzásdoboz, egy nagyobb doboz, amiben ruhát rendeltem és apróbb papírcsomagolások. A műanygosban szinte csak üres ásványvizes flakonok. A vegyesben a mai termés használt pelus, krumplihéj, egyéb zöldségek, gyümölcsök héja, üres csokis papír, tejszínes doboz, krumplinak a hálója.
2022. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagymahéj, papírzsepi, zöldség csomagolása, papírtörlő, kockasajt csomagolása, szalámi csomagolása, tojáshéj.


A másik kukában csak pelenka és törlőkendő.


A többi csomagolási hulladékot külön gyűjtjük, egyből megy a szelektívbe. Karton, papír, műanyag fólia, stb.

2022. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csomó kuka van itthon…

A szobámban: blokkok, gyógyszerek kiürült csomagolásai, műanyag szemetek, papírzsepi, rágók maradványai

Folyosó: különböző snackek csomagolásai, papírok, ceruzahegyezék, papírzsepi, lyuks zoknik, egy papucs :D

Fürdőszoba: fültisztító pálcikák, vattakorongok, kiürült flakonok, betétek, pelenkák, törlőkendők

Konyha: mindenféle konyhában termelődött szemét (a komposztálható dolgokon kívül, mert azokat külön gyűjtjük), pl. tejes dobozok, használt szalvéták, macskakajás csomagolások, édességek papírjai

Van egy szemetes kosár, amiben csak papírszemetek vannak

Sok dolgot újrahasznosítunk, pl. a műanyagflakonokat és -dobozokat vagy az üvegeket.

2022. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ezt az oldalt 🤣🤣🤣🤣
2022. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy furcsa neked, de én nem tartok fenn arra egy külön helységet - 375 zacskóval, 400 kukával, különféle tasakok és rekeszek tömkelegével - csak azért, hogy mások hülyeségeinek felelhessek meg és éjjel kettőkor legyen hol élére hajtogatnom reggelre a közönséges szemetet.

Fizetek, amikor megveszek valamit.

Fizetek, amikor haza viszem.

Fizetek azért, hogy a maradványait elvigyék és kezeljék.

Ha jó vagyok akkor, amikor megveszem, használom, megeszem, - egyebek, - és jutalmul még egy szolgáltatást is kifizethetek ennek az egész folyamatnak a legvégén, akkor elvárható, hogy ne csináljon még nagyobb bohócot belőlem a fogyasztói társadalom, mint amekkorát már ezzel csinált belőlem!

Nem tetszik?

Csinálják környezetbarát dolgokból a csomagolóanyagokat és a termékeket, - akasztanak elég problémát az emberek nyakába! Talán attól is kisebb lenne az emberek által produkált szemétdomb, ha nem gyártanának tervezetten hibákat a termékekbe, - hogy minél hamarabb újat kelljen venni, mivel a "típushibák" EGÉSZEN VÉLETLENÜL olyan részletekben jönnek ki, amelyek egy vagyonért, ill. nem javíthatóak!

Tehát így elég nagy bohócot csinálnak az emberekből, - nem az én problémám (és mások se tegyék azzá), - hogy a profit mindent felülír!

Gondolom, te tök jól el vagy (és valakinek is érzed magad) attól, mert hajnali háromtól, három szobában hajtogatod, tisztogatod, válogatod szín és méret szerint a ganéjt a szomszédjaid boldogságára!

Egészségetekre, - de ne fárasszál másokat!

2022. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Hogy itt egyesek milyen totál noném dolgokról képesek komoly diskurzust folytatni, a hajam égnek áll, de komolyan...ez ilyen kukamozgalom lehet. 😂
2022. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!