Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek miért csinálják...

Askingcat666 kérdése:

Emberek miért csinálják azt,hogy egy darabig jó velük beszélgetni utánna meg mindenre egy szavas válaszokat adnak, ez csak szerintem idegesítő?

Figyelt kérdés
pl tök jól elbeszélgetsz valakivel, van téma mert nyilván az ember mindíg igyekszik témát hozni,erre jönnek az értem...szerintem is..típusú válaszok...nem értem tényleg miféle viselkedés ez, aki tudja írja már le légyszives...és nem is arról van szó, hogy én írok nekik, hanem ők nekem. de ha nincs mit mondania minek ír xd

2022. ápr. 11. 22:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megunják...
2022. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Alapból úgy vagyok vele, hogy ami "írás" az nem igazi kommunikáció, persze hogy megunkáj az emberek mert se eleje se vége.
2022. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott a válasz pedig. Nem tud mit mondani, aztán ennyit képes írni. Beszélni is meg kell tanulni, csak emberek azt hiszik, ez ilyen automatikusan megjelenő tudás. Lehetnek persze simán csak unalmas emberek, de az is elképzelhető, hogy te vagy az.
2022. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Oké de ha megunják miért nem képesek megmondani, ugyanannyiba kerül mint bepötyögni az értemet.Azt hogy unalmas vagyok nem hinném, vádoltak már sok mindennel de ezzel még nem általában én unom meg őket ezek miatt pont ez az
2022. ápr. 11. 22:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valószínűleg unalmas lehet a téma, amiről beszélsz, mert csak úgy nem szoktak ilyet csinálni emberek, lehet te túl sokat írsz, teljesen érdektelen dolgokról, amik a másikat hidegen hagyják, vagy éppenhogy túlságosan körbemagyarázol egy-egy témát. Legalábbis engem ilyenek szoktak zavarni többek közt.
2022. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"általában én unom meg őket"


ÉS te olyankor megmondod, hogy bocs haver, k^vára unlak, nem beszélek veled többet?

2022. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Néha közlöm hogy bocsi de ez rém unalmas igen, vagy egyszerűen nem írok vissza míg elő nem rukkolnak valami érdekessel. Gondolok itt arra hogy nem tudok órákig arról beszélni hogy és mit csinálsz...
2022. ápr. 11. 22:42
 8/18 A kérdező kommentje:
de mikor felhozok pl egy közös hobbit amiről tudom hogy űzi még az illető arról sem tud többet írni akkor miről kéne beszélnem...
2022. ápr. 11. 22:44
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Én már most unlak.:(
2022. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pl.: a "small talk"-os kérdések, azoknak semmi értelme, attól én is falnak megyek. Önmagában az is lehetséges, hogy az emberek egymás tekintetében csak addig érdekesek egymásnak, amíg egy szinten meg nem ismerik a másikat, utána minden megszokottá kezd válni, így lanyhul az érdeklődés.

Magamból inndulok ki, én ilyen vagyok, sajna.

2022. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!