Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El kellene mennem orvoshoz ha...

El kellene mennem orvoshoz ha 28 évesen még mindig 18nak nézek ki?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos korig nem zavart hogy mindenhol 18 körülinek néznek, de közel a 30hoz már egyre jobban frusztrál. Például kocsmában nem akarta elhinni a pultos nő hogy elmúltam 18, amíg nem mutattam személyi igazolványt. Szavazásnál is elkezdték magyarázni hogy mit kell csinálni mert azt hitték először szavazok. Munkahelyemen gimis gyakornok csaj kezdett ki velem mert azt hitte maximum 19 vagyok. És még lehetne sorolni a példákat. Milyen betegség okozhatja hogy így nézek ki?
2022. ápr. 12. 06:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Szörnyű lehet 30 évesen 18 éves lánykákat dugni.
2022. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
És szerinted az orvos mit csinálna ezzel a problémáddal?
2022. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy semmi bajod, de ha gondolod endokrinológushoz elmehetsz.
2022. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Katona Dius ***** válasza:
100%
Gondolom pasi vagy. Növessz szakállt. Az ad rád plusz 10-15 évet. Csak gondozd is. A jól gondozott szakáll nagyon vonzó tud lenni,ha valaki szereti a padon az arcszorzetet,de a gondozatlan elég ronda. Amúgy nekem apám olyan,hogy letagadhatna van 10 évet simán, és én is meg az öcséim is örököltük tőle. 30 éves nőként engem nem igazán zavar, hogy elkérik a szemelyimet, idősebbik öcsém megoldotta egy jól gondozott szakállal. A kisebbik öcsém 20 éves, az arcszőrzete is gyenge,mint egy 17eves fiúnak, így ő marad a borotvált verziónál és jót nevet, ha kis tininek nézik. Anyám meg azon,mikor közlik vele,hogy 55eves nőként nem kellene egy 40es pasival lennie😂 A vicc,hogy egyidősek, ugyanabban az évben születtek apámmal.
2022. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Katona Dius ***** válasza:
59%
*padon az arcszőrzetet
2022. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Katona Dius ***** válasza:
80%
Pasin. Hülye autokorrekt. Bocsi 😆
2022. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tesztoszteronhiányra gondoltam. Felmerült bennem hogy 20 évesen leállt a tesztoszteron termelésem. Nem csak a kisfiús külső ennek a jele. Nem bírok izmosodni sem, akárhogy ezdek, csak zsír jön rám. 19-20 évesen meg egy év edzéstől akkorát fejlődtem hogy többen azt hitték szteroidozok. A nemi vágyam meg sem közelíti a 18-20 éves szintet. Mi miatt állhatott le a tesztoszteron termelésem?
2022. ápr. 12. 08:22
 8/15 Katona Dius ***** válasza:
59%
Így már más a dolog,ezzel lehet nem ártana felkeresni egy orvost,az többet tudna mondani. De magában az,hogy fiatalabbnak nézel ki a kornal,nem utal problémára. Amiket utólag leírtal,az már lehet bajos.
2022. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért annyira nem nézhetsz ki rosdzul, ha rádcuppant egy gimis csaj. :D
2022. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha tesztoszteron hiány megállítaná az öregedést, akkor a nők nagyrésze tesztoszteron csökkentő kúrán lenne:D

Az edzéstől zsírt felszedni pedig elég fura.. Szerintem valószínűbb, hogy nem megfelelően étkezel

2022. ápr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!