Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen ismerősötök?

Van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés
Akinek a saját hibájából összeomlik az élete (v egyik napról a másikra vagy fokozatosan). A kérdésem az lenne, hogy mitől? Mit kell tennie vagy hogyan kell viselkednie, hogy tényleg mindenki elforduljon tőle? Még azok is mondjuk, akikkel annyira jóban volt évekig, hogy szinte családtagnak tekintette őket. ( a kérdés amúgy onnan merült fel, hogy olvastam egy tiniről, aki inkább a halálba menekült, m annyian alázták és senki nem állt mellé. De kiváncsi vagyok, hogy mit kell valakinek ahhoz tenni, hogy tényleg senki ne álljon a pártján)
2022. ápr. 12. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak nehéz helyzetek családban és amikor mindenki elég feszítetten él és ő maga is bajban van, akkor nehéz elég energiát tenni a másikba, akinek még nagyobb bajai vannak. Mondjuk ez nem tini kategória. Hanem ilyen munka világába való illeszkedés, vagy rossz döntések után, vagy valami függőség.


A tiniknék az is van, hogy érzelmileg nagyon intenzívek. És pl a más emberek véleménye sokkal erősebb félelmeket kelt bennük. És nyilván itt sem minden családnál tudnak annyira odafigyelni a már majdnem felnőtt valakire, lehet azt hiszik, hogy ő már rendben van és az anyagi meg egyébb bajokat próbálják valahogy mederben tartani.

2022. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még putyikát is van aki szereti, ha azt hiszi valaki , hogy senki nincs aki szeretné az inkább paranoid.
2022. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!