Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok,amikor már...

Mit csináltok,amikor már nagyon elegetek van az emberekből?A rosszindulatból,hazugságokból,amikor teljesen mindegy mit csinálsz,teljesen kifordítják?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 12. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túrázni megyek.
2022. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,hogy ki kellene menni a napra egy kicsit feltőtödni.De holnap megint talalkozom velük,és szívem szerint felrúgnám őket.
2022. ápr. 12. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek sajnos. Velem is ezt csinálják most a munkahelyemen.
2022. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapból gyűlölöm az emberek 90% át, de elmegyek inni haverokkal, elszivok egy jointot, játszok, sorozatot nézek....vagy full egyedül csinálok valamit ahol egy ember sem zavar.
2022. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megtanultam szimplán csak szűrni.
2022. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy túl jó ember,de olyan rossz se.Nem az a bajom,ha beszélnek rólam valos dolgokat,hanem amikor kitalálnak.Én elvagyok magamnak,kommunikálok is másokkal,tudom milyenek,de akkor se bírom már őket.Az is igaz,hogy lelkileg nem vafyok most toppon.
2022. ápr. 12. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy az ember önmagával legyen tisztába. Az hogy ki és mit gondol az az ő gondolataik.


Különválasztani kell tudni egy ármánykodó ember rólad alkotott gondolatait és a saját önismeretedet.


Szűrd meg és tudd hogy az az ő elképzelése rólad.


Én ugy vagyok ezzel hogy ha a másik ki akar vetíteni rám olyan dolgokat, amit ő gondol rólam, de az teljesen az ellentéte akkor grey rock módjára nem foglalkozom vele.

2022. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os ha szemelyesen neked mondja az illeto akkor jelezni kell neki hogy fejezze be a ragalmazast es foglalkozzon a saját életével. Ha nem hagyja abba akkor becsuletsertesert fel lehet jelenteni.


Nem kell magyarazkodni nekik. Minek? Te beszéltél róluk a hátuk mögött? Nem. Nem annak kell kellemetlenul éreznie magat akinek a hata mogott pletyiznek rola. Hanem azoknak, akik ezt teszik csoportban.


De felesleges energiat fecserelni ilyen emberekre. Ha valaki elmondja nekem akkor felvilagositom, hogy nem így van. Ne félj egy pletyis egybol adja tovabb. Magyaran az az ember csinal hulyet magabol aki pletykal a masikrol igy is ugyis.


Egy dolgot kell megtanulni. Nem foglalkozni az olyan emberekkel, akik igy viselkednek. Mert szomoru, de nem tanultak meg mi az hogy a masik tisztelese. EQ hiányban is szenvednek. Foglalkozni maximum csak a birosagon kell vele ha olyan szintu becsuletsertest kovetnek el az illeto ellen, hogy nagy károkat okoznak neki, mint pl. Ellehetetlenites es erkölcsében és becsületében tett károk es lehetne sorolni.


Keress magadnak egy hobby-t ami feledteti az ilyen emberek okozta sérelmeket. Es probalj önfeledt lenni.

2022. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Én szeretek olyankor egy könyvet olvasni, ami egy kicsit kilendít a valóságból. Gimis koromban naaagyon sokat olvastam.

Ezen kívül a sorozatok is jöhetnek minden mennyiségben.

2022. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Régen sose érdekelt ki mit mondd,vagy gondol.De most minden kicsúszik a kezem között.Szemembe nem mondják,azt nem merik.Olvasni én is szeretek.
2022. ápr. 12. 18:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!