Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen a mai idősek...

Miért ilyen a mai idősek többsége?

Figyelt kérdés

Én is tapasztalom, meg anyum is mondja, sokszor olyan dolgok miatt panaszkodnak, hogy ők már nem dolgozhatnak és ezért a fiatalokat szidják. A pláne az egészben, hogy még panaszkodnak is mert milyen rossz életük van.


Anyum szerint sokuk köszönés nélkül oda lép az eladópulthoz és felegmán beszól: ezt meg azt kérek, nem megy gyorsabban ?


Rákérdeztem a szüleimnél, miért lehet ez de anyum szerint rosszindulatúak az idősek, faterom szerint meg időskori elbutulás. Az én véleményem szintén csak annyi,hogy rosszindulatúak.



2022. ápr. 14. 10:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ingyenes szemműtét? Ne röhögtess, több hónapos várólistával! A szemüveg meg 50 ezer! Ingyenesen utazhatnak? Ha épp nincsen egy szál rokonuk se, hova utazzanak? Ha meg van, miből vegyenek akárcsak olcsó ajándékot is az unokáknak? Csak a gyógyszer kerülhet több mint 10 ezerbe! A 160 ezer mondjuk az éhenhaláshoz éppen elég, de ha elromlik a mosógépe, fridzsidere, tévéje, arra már nem futja! Cipőt azért csak kell néha venni, és nem olyan kínait, ami 3 hónapig tart! Könyvre, kultúrára kizárt: a legolcsóbb könyv 4 ezer, a legolcsóbb hangversenyjegy is 2800! Beülni egy cukrászdába reménytelen, étterem pedig még álmaikban sem merül fel! A 13. havi nyugdíjat az infláció azonmód fel is emésztette, ahogy kiosztották!

Te mennyiből élsz? Annyira elégedett vagy vele?

2022. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!