Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik országgal van nagyobb...

Melyik országgal van nagyobb utálat köztünk Románia vagy Szlovákia?

Figyelt kérdés
Mármint ezen a kérdésen nem azt értem, hogy melyik kormánnyal vitázik jobban Orbán és a Fidesz. Hanem az emberek közti utálatot értem. Mármint, hogy én nem ítélem el egyik országban sem a normális embereket. Elvileg az Ukránok és a Szerbek is utálják a magyarokat. Viszont pl azokat az Ukránokat akik megverték a Magyarokat a kárpát alján mert Magyarul beszéltek. Vsgy azt a Román suttyot aki beszolt nekem instagrammon ilyet: “fuck your mother! Bozgor Hungarian dog”! Na az ilyeneket én sem csipázom. Gondolom az a Bozgor valami jo csunyat jelent. Románul. De az ilyen emberek kozul aki ilyen okosan oldja meg. Ezt a gyuloletet ami mar lassan 100 eves sztori miatt van meg mindig. Ezeknel az embereknel melyik orszagnak vannak durvabb eloiteletei velunk szemben? Es forditva? Ugye a Roman miniszterelnok azt mondta marcius 15-ken, hogy az isten aldja a Magyarokat es meg a Magyar himnuszt is elenekelhettek szekelyfoldon. Elvileg nincs nacizmus sem velunk szemben. Szlovakiarol viszont a vadhajtasok kitette, hogy a Szlovák kormány az teljesen Magyarország ellenes. Viszont amikor azt mondjak, hogy ellenseges orszag nekem es a csaladomnak egybol Romania jut eszunkbe.

2022. ápr. 15. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Románia
Szlovákia
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Románia, amúgy bozgor = hazátlan.
2022. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És van egy ami nen létezik de mi is a románok is és a szerbek is (tudom szlovákiát írtál) utäl (mármint ott sokan akarják mert hogy hatärvitából létrejött volna 1920-ban egy bánát nevű köztársaság ami magába foglalná a vajdaságot, arad megyét temesvárat.


Még ma is vannak ilyen elborult elmék akik ezt szeretnék

2022. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nem csak a Szerbek hanem a Szlovénokkal is utáljuk egymást. Viszont azért írtam Romániát,Szlovákiát mert velük vagyunk a legroszabb viszonyban.
2022. ápr. 27. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Hát én pedig nem utálom egyiküket sem. Se a szerbeket, se a szlovénokat, se a románokat, se a szlovákokat. Sőt, még az ukránokat és az oroszokat sem.

Azokat a politikusokat utálom, akik a saját önös céljaik érdekében feszültséget, ellenségeskedést keltenek a különböző nemzetekhez tartozó emberek között!

2022. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!