Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha egy koldus az...

Mit tennél ha egy koldus az utcán elkunyerálná a sajtot amit ép eszel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Odaadnám mert éhes és megsajnálnám.Én tudok venni más ételt magamnak de ő nem.
2022. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ez a covid bezártság utáni időkben volt, hogy először ki lehetett jönni. Kissé lobbanékony és mizantróp lettem az emberekkel szemben a bezártságba. Akkor volt egy csöves aki oda jött hozzánk, hogy adnánk-e aprót, mondtuk nem, aztán jött hogy az üdítőmet ami mellettem volt nem adnám-e oda. Na ott már felment bennem a pumpa, feláltam és "a f#aszomat ne adjam oda?" felkiáltással nyugtáztam a kérdését. Arra gyorsan elkullogott.
2022. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam utcán enni, de ha mégis elofordulna ilyen, akkor mondanám, hogy jöjjön be velem a boltba, veszek neki ételt.
2022. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Elvonulnèk a büdös csöves mellől, ès utána megennèn nyugodtan a sajtomat.
2022. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Vennék neki egy trapista sajtot

aztán tömheti ő is a majmot

ha jót adsz, neked is jót kell kapnod

bár engem minden nő a kezével csapkod.


29F/Beteg

2022. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha érezném rajta az alkohol szagot, vagy látnám, hogy alkoholt fog a kezében, akkor 1000%, hogy nem adnám oda mégha emiatt rossz embernek is számítanék. Ha arra volt pénze, hogy alkoholt vegyen, akkor arra is kellett, hogy pénze legyen, hogy kaját vegyen magának. Amúgy meg ha rendes az ember és nincs alkohol szaga, akkor simán oda adnám neki a sajtot, én is voltam szegény, tudom milyen éhezni napokon keresztül.
2022. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Volt ilyen próbálkozás. Először adjak pénzt (idegen helyen voltam, nem volt nálam, csak a buszjegyre való). Aztán adjam oda a kajám, amit épp ettem (ugye ebből sem volt több, mint amit csomagoltam arra a napra). Aztán azt mondta, ha nem adom oda, akkor felgyújtja a hajamat. Mit mondjak, nem csinált valami nagy kedvet az adakozáshoz...
2022. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem adnám oda. Kunyerálással nem ér el nálam semmit se.
2022. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem lehet, hogy beraknám a sajtot egy zacskóba/zsepibe, leraknám a földre, és elszaladnék.
2022. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

A csoveseknek sok ellato van,ahol ingyen kapnak etelt!!! A mi adonkbol csinaltak ezeket a helyeket.

Az mi adonkbol latjak el ingyen az sztk ban oket. Azt se fizetik,hanem mert csoves ,ezert ingyen ellatjak.

2022. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!