Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Legszívesebben nem csinálnék semmit. Nem szeretek emberek között lenni. Ideges vagyok, ha bármit kell csinálnom. Nincsenek ambícióim. Az egész élet számomra teher. Nem akarok meghalni, nem erről van szó. Egyszerűen nem akarok csinálni semmit. Nincs értelme az életemnek. Nem érzem jól magamat ebben a világban.


Minden a külsőségekről szól. A felszínről, a pénzhajhászatról. A dolgok felhalmozásáról. Nem érdekel ez a fos. Nem érdekel kinek milye van, ki mennyire felel meg a társadalmi elvárásoknak. Nem látom értelmét annak, hogy egész életemben a pénzt hajtsam, azon versengve kinek van jobb ruhája, szebb háza, menőbb autója, szebb alakja, stb. Nem akarok itt élni. Nem tetszik ez a változat.


2022. ápr. 18. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne csinálj semmit. Ne hajtsd a pénzt. De az ne feledd el, hogy éhenhalni kellemetlen.
2022. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Számláidat, étkezésedet miből szeretnéd fizetni?


Légy önellátó valamelyik elhagyatott faluban, bár ha villanyt és 21.századi fürdőszobát szeretnél, a számlát akkor is kell fizetned.


Ha beteg leszel a gyógyszert miből fizeted, ha pl. nincs se munkád, se megtakarításod?


Önellentmondásban vagy, ha teher az élet számodra, akkor miért élsz még?

Találj célt magadnak. Minden csak tőled függ! A saját életedet te alakítod.

2022. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dolgozom, vannak ingatlanaim, van félretett pénzem (pár millió)


Nem látom értelmét az életnek. Belefáradtam. Nincs kedvem fel sem kelni. Azt érzem, mindenki hagyjon békén.

2022. ápr. 18. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nátha!
2022. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4! Ezen felnevettem! Szebbé tetted a napomat!
2022. ápr. 19. 06:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Depresszió vagy burn out, hasonlóan érzek én is. Nekem is van munkám, meg pár millióm, szóval eléggé hasonló a szitunk. :D Semmihez semmi motivációm nincs. Nem akarok meghalni én sem, mert nem szar az élet, ha nem kell csinálnom semmit. :)
2022. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!