Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki így ír, az már sosem fog...

Aki így ír, az már sosem fog felnőni?

Figyelt kérdés

[link]


"legkúlabb"...most komolyan, ezek azt hiszik, hogy menő dolog fonetikusan leírni angol szavakat? Mert szerintem sokkal inkább szánalmasan gyermeteg.

Az ilyen alakok miért nem akarnak felnőni? Mármint nem csak testileg, hanem agyilag is.



#gáz #szánalmasság #gyermeteg #nemtudírni #tinédzseragyiszint
2022. ápr. 20. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez valami zenés cég lehet, szóval ez ilyen partis szöveg volt.
2022. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező te felnőttél már?
2022. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valami speckó problémája lehet a kérdezőnek, amit rajta kívül senki nem ért. Mivel, amit linkelt, abban semmi különös nincs.

Véleményem szerint max. az a legnagyobb probléma, hogy nem egyformán írta a két (három) angol szót. Vagy mindet fonetikusan, vagy mindet angolosan. Bár, ha belegondolok, mivel ragozott forma, furán mutatott volna a "legcoolabb"! Fordítva meg az "old szkúl" lett volna fura. Szóval, igen, ezt nem is lehetett volna másképp írni, mint ahogy tették.

Talán szerencsésebb lett volna helyettük magyar szavakat használni.


Viszont, szerintem a legnagyobb probléma azzal van, hogy miket írt a kérdező kulcsszavaknak. Na, az az igazán gáz, a kérdező helyében én elszégyellném magam!

2022. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!