Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek a tulajdonos...

Miért nem képesek a tulajdonosok rendet rakni a lakás lefotózása előtt?

Figyelt kérdés
Költözködőben vagyok, rengeteg lakáshirdetést átrágtam az elmúlt időszakban, és meglep, hogy hány olyan lakáshirdetés van, ahol konkrétan lefotózzák a rendetlenséget. (Meg amikor olyan képet készítenek, amin nem látszik semmi, csak egy ajtó, tehát nem tudsz meg semmit a lakásról. De ez még a jobbik eset.) És látod a képen a szennyes ruhát feldobálva az ágyra, fürdőszobában flakonokat egymásra halmozva, cipőket szétrúgva. Komolyan ennyi igényük van egyeseknek, hogy el se pakolnak az ágyról, mielőtt lefotózzák a hálószobát?

2022. ápr. 20. 20:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2%
Kit érdekel. Most komolyan e szerint döntesz egy lakás mellett?
2022. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
#1 Ha nem is ez az első számú szempont, azért fontos lehet szerintem. Olyan ember lakásába költözni akiről tudod hogy igénytelen, necces, simán lehetnek akkor azzal a lakással más problémák is, amik esetleg ki sem derülnek. Persze nem törvényszerű hogy ez így legyen, de nagyobb esélye van.
2022. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
#2 ténylegesen tudsz ilyen emberről, aki két lakás között kellett dönteni és az befolyásolta, hogy melyikben lakjon majd évekig, hogy rend e volt benne?
2022. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%

"rend e volt benne" - pfff....No comment...


Egy ismerősöm elég durván home stagingelte a házát, brutál drágán tudta eladni, mert beleszerettek, pedig nem volt egy nagy szám.

De nyugodtan hallgassatok ilyen Proli Pityukra, mint a 3, ők aztán ismerik öcsém a dörgést!

2022. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Igen, ismerek. Például volt egy lakás, amit azért nem mentem el megnézni, mert a kabátok a konyha mellett lógtak, a cipők szétrúgva, és ez hívta fel a figyelmemet arra, hogy nincs előszoba.


És amúgy nem arról van szó, hogy ez alapján döntesz-e. Hanem hogy rácsodálkoztam az emberi igénytelenségre. Hogy emberek mennyire nem érzik gáznak, hogy kiteszik a bugyijukat a netre, ami ott hever az ágyon, meg hogy mindenki látja, hogy hogy élnek. Én már egy online videókonferencia előtt is rendet rakok a háttérben, nem hogy lakáseladáskor.


És igen, a home staging amúgy nem véletlen. Bár én azért már nem fizetnék pluszban, de egy takarítás nehogy már ne férjen bele. Több milliót szeretne kapni, de nem képes elővenni a lapátot? Ez a fura.

2022. ápr. 20. 20:50
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt is befolyásolja az embereket. A leengedett redőnyt se felejtsd ki. Hogy lehet előnytelenné tenni a lakás hangulatát, világosságot. Sajnos sok az igénytelen ember. A rend a minimum, ezen felül dekorálni, vonzóbbá tenni kellene, százezrek, milliók mulhatnak rajta, vagy ha pénz nem, de gyorsabban jön a vevő.
2022. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
És amúgy láttam olyan hirdetést is, hogy adott kerületben 2 nagyon hasonló lakás, de az egyik nagyon szépen megcsinálva, a másik lerohadva. Oké, itt mondjuk a felújítás is benne volt, de szerintem az a két lakás ugyanabban a házban lehetett. Nem volt infó a pontos helyről, de egy az egyben ugyanolyan volt az elrendezésük. És az egyiket 20 millióval többért hirdették, és teljes joggal. Sokkal bizalomgerjesztőbb volt. Pedig négyzetméter ugyanakkora, és gondolom, a vezetékek a falban, csövek stb. ugyanaz.
2022. ápr. 20. 20:53
 8/31 A kérdező kommentje:
Azt persze nem tudhatom, el is vitték-e ennyiért.
2022. ápr. 20. 20:53
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy ugyanaz a lakás van fent többször, és nyilván olyankor azt a közvetítőt hívja az ember, ahol részletekbe menő a leírás, igényes a fotózás.
2022. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is feltunik. Orszagimazs.
2022. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!