Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az 5 legrosszabb,...

Mi volt az 5 legrosszabb, vagy legdurvább dolog amit az egyetemi kollégiumban tapasztaltál?

Figyelt kérdés
Milyen ocsmányságok vagy akárcsak igénytelenségek voltak a koleszban? Mik számítottatak a legdurvábbnak? Kinek mi volt a tapasztalata az egyetemi kolikkal kapscsolatban ilyen téren?

2022. ápr. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valaki éjjel fel akarta tépni az ajtónkat. Szerencsére nem sikerült neki végül, fogalmam sincs ki volt.

Meg volt egy csaj, aki tangában meg mezitláb járkált a folyosón, még a konyhában is, az azért elég undi volt.

Még ami nagyon igénytelen, hogy a WC-t nem igazán szerette senki pucolni maga után.

Más nem jut eszembe, ami kirívó lenne.

2022. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kolis programokban sosem vettem részt, szóval arról nem tudok, hogy ott milyen állatságok történtek.

Számomra a női vécében, a földön szetdobált, használt koton vitte a prímet, amit csak akkor vettem észre, miután már elvégeztem a dolgom.

2022. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

a szobatársam egyszer lerámolta az ágyról a cuccaimat, a míg nem voltam ott, hogy a barátnője (mind lányok vagyunk) ott alhasson, miután összebalhézott a kollégiumvezetővel és kidobták. (megjegyzem ha megkérdezi, hogy hé, távollétedben kölcsönadnád-e az ágyat a barátnőmnek, igent mondtam volna, de így erősen felbszott)

aztán egy következőnek rossz szokása volt, hogy a konyharuhákta együtt mosta az alsóneműkkel. vele sose mostam együtt, inkább elszenvedtem, hogy többe kerül a mosás egyedül mint megfelezve. ő volt az egyik "nem csukom be az ajtót éjszakára kulccsal, mert retardált baba vagyok és nem értem minek kell-egyszer be is jött valami részeg

utána volt még egy csaj, ő ugyanez, kulcsrazárni lusta(?), pedig direkt mondtam neki, hogy zárja az ajtót, mert szr a lenti bejárat, mindenki bejön és ez nem egy jó környék. természetesen nem zárta, illetve ha elment pl futni, akkor a kulcsát se vitte magával, és mindig sírt, hogy kizártam. persze hogy kizártam nem hagyok mindent nyitva ha elmegyek otthonról. illetveneki volt jó szokása széthagynni a szros tangáit a fürdőben.

(utána inkább végleg föladtam minden reményt ezekben a kis egyetemistákban, otthagytam az egyetemet, kiköltöztem egy albérletbe másokkal, aik szintén szigorúan nem egyetemisták, azóta valami csoda folytán nincsenek ilyen sztorik)

2022. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyba berakott, zuhanyfüggönnyel eltakart mosatlan edénykupac


Flakonok tele húggyal


Valaki betörte a gipszkartonfalat és beleszart a lyukba


Több hirtelen nem jut eszembe

2022. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemista tangát szívesen vennék...ha kakis akkor is ;)
2022. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5# 5000-ért teleszarom az egyik alsógatyám és a tiéd lehet..😂😂
2022. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:10

Tanga...érted? Vagy te tangába jársz ?

2022. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!