Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki azt mondja, hogy másik...

Aki azt mondja, hogy másik neműnek érzi magát, annak kell erről valami igazolás, hogy a másik wct használhassa?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és elgondolkodtam egy kiránduláson ezen. Még a gimis éveimben mentem és megálltunk egy benzinkútnál ahol rengeteget álltam sorban a wcn, mert a buszról és máshonnan rengeteg lány és nő beállt a sorba és akik bementek sokára jöttek ki, aztán, amikor kijöttek, megálltak a kézmosó előtt és hosszasan nézegették magukat a tükörben, beszélgettek a barátnőkkel szóval kezet mosni vagy elférni se lehetett tőlük.

Mire kijutottam a wcről már sietni kellett vissza a buszhoz.


(Engem azért is zavart, mert a többi lányhoz és nőhöz képest én nagyon gyorsan végzek a wcn, ezt meg is szokták nekem jegyezni.)


A fiúk+férfiak meg rég végeztek, nem volt sor, azt láttam, hogy valaki bemegy és 2 perc múlva ki is jön.


Szóval, ha egy nő nem akarja az egész pihenőt sorban állással tölteni esetleg sürgős is neki és nem pepecselős, gyorsan végez a wcn, bemehet a férfi wcbe azzal a szöveggel, hogy ő férfinek érzi magát vagy erről kell, hogy legyen egy papírja is?


2022. ápr. 22. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell semmit szólni, se papír (wtf ?!) csak simán bemész, senki nem fog felkérdezni...
2022. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én soha nem haragudtam, ha egy csaj (hasonló, benzinkútas helyzetben, volt egy párszor) bejött a férfi mosdóba. Ami azt illeti, normális helyeken eleve több női wc van kiépítve, mint férfi, ami az általad leírtak miatt teljesen indokolt.
2022. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen hülyeséget, simán bementem mindig a faszi budiba, max látok egy-két farkat közben.
2022. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Miről beszélsz? Milyen papír? Eleve sok nő bemegy a férfi mosdóba, semminek nem kell éreznie magát hozzá.
2022. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor legközelebb ilyen helyzetben nyugodtan bemegyek a férfi mosdóba. Négyes kivételévl mindenkinek adtam zöldet.
2022. ápr. 22. 11:14
 6/9 A kérdező kommentje:
(A négyes törölve lett, így a zöldkezet korrigálnám arra, hogy mindenkinek adtam zöldet)
2022. ápr. 22. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem, ahogy bemegy egy nő a férfi mosdóba, oszt visítva szaladnak ki a férfiak....😂😂
2022. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Max megmosolyognak. :) Voltam már én is nő létemre a férfi mosdóban, senki nem szólt semmit.
2022. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pihenőhelynél mentem be a női mosdóba és az összef.sott vécédeszka látványa után ki is fordultam. Akkor megkérdeztem a férfi mosdó előtt várakozókat, hogy nem zavarja-e őket ha inkább oda megyek és senkit nem zavart. 😁
2022. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!