Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vidéken az emberek általában...

Vidéken az emberek általában jóval többet isznak?

Figyelt kérdés
A falvakban végülis más szórakozás nincs, mint beülni a kocsmába és inni egy pohár pálinkát vagy egy üveg sört. Persze vannak mindenhol kivételek, de nem egy faluban láttam, hogy sokan támolyognak részegen már fényes nappal is. Azt hiszem az ellenzék miniszterelnökjelöltje is mondott valami ilyesmit, hogy a közmunkás szavazók már délelőtt beisznak. Mondjuk Budapesten is sok alkohol elfogy, de mégis az átlagember talán kevésbé issza le magát, mint vidéken.

2022. ápr. 22. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Persze, délelőtt 10-re mindannyian részegek vagyunk. Hukkk!

MZP is megmondta, és ő biztos tudja is, hisz ő is egy alföldi mezővárosban él. Én csak azon gondolkodom, amikor megnyerte a polgármester-választást, akkor kik választhatták meg? Csak nem azok a részegek?

2022. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
de szép kis buta sztereotípia! :-D
2022. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nappal a fõvárosban meg este tökrészegek az emberek.
2022. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Főleg falun, ott az emberek legalább 2/3-a alkoholisza kocsmatöltelék.
2022. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D hát én vidéken élek havonta 2-3 szor iszok max..például most is iszok, nem tudom hova tudod ezt tenni a stasztikáid alapján.
2022. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alkoholista vagyok, de amikor vátosban éltem is az voltam.

Nem ennek a függvénye.

2022. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont fordítva van, a városokban isznak többet az emberek.

[link]

2022. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak sztereotípia. Vidéki városokban éltem korábban, most Budapesten, itt érzésre többet iszik az átlagember, mert egyrészt sokféle programhoz kötődhet bizonyoa mértékű ivás, másrészt sok az olyan kultúralkesz, akinek a jobb féle bor, kézműves sör vagy pl. whiskey a gyengéje. Lepukkadt alkeszból meg szerintem arányaiban is több van, pl. a közelünkben van egy bolt, ott szoktak előtte este piálni, de reggel nagyon sok "jómunkásember" kezdi csavaros kiflivel a napot, estefelé meg pattintós kiflivel száll fel a buszra. Néha reggel a buszon jól öltötött irodistákon is érezni, hogy már megvolt a kőműves actimel.


Persze, falvak az megint más világ, de azt is látni kell, hogy az elmúlt ~20 évben a kihaló falvak kocsmái közül is sok bezárt, illetve sok ember caak beül és egy üveg fröccsel tölt a kocamában órákat, mert többre nincs pénze.

2022. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A faluban ahol lakok, még kocsma sincs. És sok helyen ezt látom. Közben a pesti belváros meg tele pubokkal meg bárokkal, még napközben is vannak bent emberek. (Nem ítélkezek, puszta tényként írom.)
2022. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Páleszt, 1000-el minden nap azzal kezdi mind.
2022. ápr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!