Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki sose megy...

Van olyan aki sose megy sehova mindig otthon van? Mikor voltál kint utoljára?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk otthonról dolgozik, bevásárlást lehet rendelni, online lehet fizetni mindent. És ha van itt ilyen mikor voltál kint utoljára? Panelban laksz vagy kertesben?

2022. ápr. 23. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
én kb. két hete. COVID.
2022. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen értelemben nem. De a COVID csúcsán, amikor home office volt és csak 2 hetente jártunk bevásárolni + rossz idő volt odakinn, akkor tényleg nagyon keveset és ritkán jártunk el. Kert van, de amikor hideg volt, oda se mentünk ki.

Most szabadidős céllal nagypénteken voltam el utoljára, kirándultunk. Húsvétkor csak a kertben dolgoztunk, és hét közben munka-bevásárlás után mindig egyből haza jöttem. Tegnap délután elmentem volna kirándulni, de esett, és ma is vizes minden, szóval a kerti munka sem aktuális.

2022. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont egy hete betegedtem meg, és azóta nem voltam kint.
2022. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Barátom anyukája kb. 15 évig nem ment ki a lakásból. A betegségére hivatkozott, de szerintünk ki tudott volna menni ha nagyon akart volna. Ha máshogy nem akkor szerezhetett volna hozzá segédeszközöket, de erre kisérletet sem tett. A barátom és a szomszédok jártak mindig vásárolni.
2022. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# és végül mi lett vele?
2022. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én még kb 15 évig egy helyben fogok ülni.

Drago 28F

Sátoraljaújhely,felnőttkorúak aktív javító és nevelő intézete.

2022. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# Na hallod, ilyen intézményről sem hallottam.


És hogyhogy nem börtönt kaptál?


Hogyhogy irhatsz?


Ez kamu?

2022. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os kamu!

Dehogy van ilyen intézmény.

Valami vérpistike szórakozik.

2022. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!