Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek ez még bejön a...

Valakinek ez még bejön a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nádszál vékony testalkatú sosem voltam az..


Van még olyan férfi akinek bejön ,hogyha egy nőn van mit fogni?


Félre értések elkerülése érdekében elárulom, hogy voltak már párjaim akik vonzónak tartottak illetve nem vagyok egészségtelenül elhízva..


Csak van rajtam egy kis felesleg főleg a csípőm a széles..


Nem vagyok elkeseredett pár kereső viszont érdekelne ,hogy a fent említett férfiak mellett vannak még olyanok akik a teltebb nőket szeretik?!


Tervezek egy kicsit fogyni illetve azzal sincsen semmi baj ha valaki azt mondja, hogy na neki a testalkatom miatt nem tetszek.. :D


Pusztán csak kíváncsiság..


2022. ápr. 23. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem jelent gondot egy kis plusz. Mondjuk én az a 25 éves pasi vagyok aki a nádszál vékony külsőben is megtalálja a szépet és a molettebb testalkatban is megtalálja a szépet.
2022. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén mostanában mivel sok nő igénye az egekben van, ők is mindent a külsőségek alapján ítélnek meg, én is egy köcsög vagyok velük...nem jövök össze túlsúlyos lánnyal, ha valami nem tetszik a külsején meg mondom a szemébe általában.


Amúgy a legnagyobb szerelmem ennek ellenére semmilyen téren nem az az "ideális" volt, én a természete alapján szerettem...de már mindegy.

2022. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó eséllyel tetszene a testalkatod.
2022. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem se a gebe, se a kövér nem tetszik. Legyen a csaj sportos. Egyrészt mert az szexi, másrészt én is sportolok és egy komoly kapcsolat csak úgy működik ha hasonló a párod életstílusa, életmódja.
2022. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan kis buta kérdés, már bocsi. Aki szeret, kedvel, komolyabb kapcsolat alakulhat ki köztetek, az szeret 10+ kilóval is, aki meg az alakod alapján ítél, vagy utasít el, azt nyilván jobb is kerülni. Nyilván nem haltak ki a férfiak, max te mozogtál eddig rossz körökben, ha nem találtál olyat, aki szeret és elfogad olyannak, amilyen vagy. N
2022. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten bejön. Van olyan lány, aki olyan nagyon aranyosan, tök puhának néz ki.
2022. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ez a testalkat a kedvencem. De ha voltak már párjaid, akkor miért kérdezed, hogy van e olyan férfi akinek ez bejön?
2022. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem probléma. Én pl rendszeresen edzek, ha szeretnél fogyni akkor az edzés végülis lehetne egy közös program is.


F

2022. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem annyira jönne be.
2022. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Koverek nem jonnek be nekem. Talan toleransabb lennek, ha nem neztek volna ram is anno. ugy - amikor meg "volt meg rajtam mit fogni" - mintha lepras lennek.


Nekem a vekony / sportos lanyok jonnek be.


De nyugi, sok masik ferfinak kb. tokmindegy, mert mar annak is örülnek ha valaki komolyan veszi oket, nem teszik magasra a lecet.

2022. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!