Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudhatnék felelősségtelje...

Hogy tudhatnék felelősségteljesebben élni? Van erre valami gyakorlat könyv stb.?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy a számlákat időben fizessem, hogy időben lefeküdjek aludni, másnapi fáradság ellen, vagy hogy házimunkát rendszeresen csináljam, ne legyen elmaradásom a dolgaimban. Pénzemet megfogjam ne költsek feleslegesen. Ne tévézzek csak úgy, ha van más dolgom is. Ha fel kell keljek akkor ne aludjak tovább.


F29



2022. ápr. 25. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 22 éves lettem,férfiként akkor lettem önálló.

Nem volt semmilyen könyv,hanem önállóan lettem azzá,ami, és minden rendben volt.

Házimunkára, időben alvásra önálló igénynek kell lenni, a csekkek pedig adva vannak, utemezd be.

Tök jó dolog,mikor a magad ura vagy és minden rendben van körulötted !


Sok sikert !

2022. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem annyira komoly. Csak pár ember alakítja úgy, hogy azt a menetet kövesse az ember, amit ők elvárnak tőle, ha így viselkedik, akkor rögtön lábtörlő lesz a sorsa. Csak a mi életünket élhetjük. Az a jó, ha a sajátod mellett, segítesz másokon is.
2022. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!