Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki suli...

Van olyan ismerősöd, aki suli után teljesen lecsúszott? Vagy hajléktalan lett, drogos, börtönbe került stb...

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ismerek, akinek nagyon jó állása volt, de dorgozás miatt elvesztette. Teljesen nem csaúszott le, mert a szülei jó vastagok, de nagyjából csak tengődik.
2022. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Én gimi után és még sok haverom...drogozni kezdtünk, árulni kezdtük, azt hittük nagy dealerek leszünk, aztán egy ideig ez jól is ment, de a vége az lett hogy az összes hasznot is el cuccoztuk. 8 évig voltam így drog függő a haverjaimmal (ők a mai napig azok)...rengeteg párkapcsolatom ez miatt ment tönkre, munkahelyeimről kirúgtak, most kezdem össze szedni magam (azt hozzátenném hogy 5 éve)
2022. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Nekem olyan ismerősöm van, akit gyerekként ismertem, nagyon intelligens volt. Totál lecsúszott, drogos lett, de csak ő, a másik két testvér szuperaranyosak és sikeresek, kiegyensúlyozottak.


Amúgy bár külön vannak már, mert felnőttek, de szeretik egymást, időnként látok róluk boldog közös fotót, de nem tudok közelebbit róluk.

2022. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Olyan van, akiből raktáros lett. Szomorú történet az ilyen. :(
2022. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aki elindul a lejtőn lefelé, akkor ott nincs megállás, nincs onnan visszaút?
2022. ápr. 25. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
#2 Le a kalappal! Sok sikert hozzá! Vigyázz magadra.
2022. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van ismerősöm, aki sikeres pályát futott be, aztán nagy kokos, lett, de végül leállt - remélhetőleg. A munka megmaradt, mert totál nem csúszott le, ill. most már normális párja van.
2022. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Hat nekem van egy baratnom, akivel egy gimibe es osztályba jártunk, aztan lebukott. Utana megint, es elment masik suliba. Szerintem aztan megint megbukott, mert jövőre fog erettsegizni, en meg akkor fogok diplomázni… eleg durva kimondani, pedig egyaltalan nem buta, soot.. csak leszarja. 15-16eves koraban éjjel kocsmákban dolgozott, kokó, fű, eki, kinezetre is elegge leépült. Sajnalom:((
2022. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen, es kb fele harminc eves korara leszokott, diplomazott, jobban boldogul, mint az atlag. Masik fele meghalt vagy elohalott.
2022. ápr. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 HoneyBunny ***** válasza:
92%
Regi baratnom mar iskola alatt is tolta alkalomadtan a kristalyt meg mittudomen milyen szarokat. Aztan mar a tarsasagat is lecserelte full ilyenekre. Allitolag nagyon durvan drogos lett, rave partik meg minden, hat ez van. En mar reg nem allok szoba vele. A legjobb baratom pedig a vendeglatozasnal nyult bele ebbe nagyon melyen, en mar evek ota nem lattam jozanul. Fel eve mar vele sem beszelek, szerinte unalmas, hogy ket buli kozott kell tartalmas es normalis beszelgeteseket is folytatni.
2022. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!