Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legfontosabb a számodra...

Mi a legfontosabb a számodra az életben?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Egészség
Pénz
Szeretet
Nyugalom
Biztonság
Szépség
Karrier
Család
Bölcsesség és nyugalom
Kitartás, szorgalom és alázat
44 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
A munkám, de nem karrier szinten.
2022. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
A nyugalom, ebbe a többi is beletartozik mert nem tud az ember nyugodt lenni ha pl. épp utcára kerül vagy súlyos beteg, stb.
2022. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ezek közül a nyugalmat választottam.


Amúgy az, hogy legyenek körülöttem emberek, akikkel szeretjük egymást, ők fogadjanak el, ne akarjanak megváltoztatni. Stabil és elviselhető munkahelyeim legyenek, megfelelő fizetéssel. Nekem a kertes ház is nagyon fontos, lakásban szenvedek.


Kb ezek.

2022. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Senior Séf ***** válasza:
83%
Az egészség. Ha az megvan, minden más csak akarat kérdése.
2022. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Szeretni és szeretve lenni.
2022. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az egészség, sajnos már késő, nem vagyok egészséges de mindig is az első volt és a család/szeretet. Szerencsére az utóbbi megvan különben nem lenne erőm minden nap folytatni.

Van az a mondás, hogy “az egészség nem minden, de az egészség nélkül minden semmi”

2022. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
A nyugalom. Még nem volt benne részem, ezért is remélem sikerül minnél hamarabb elköltöznöm és kizárni minden olyan személyt az életemből, akik jelenleg megkeserítik a napjaimat...🤷‍♂️
2022. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egészség. Most vagyok életemben először igazán beteg. Sajnos olyannyira, hogy a legalapvetőbb dolgokat is alig tudom elvégezni.

Pl. ha most lenne sok pénzem, klassz munkám, nem érnének semmit. Nem élvezném az életem.

2022. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, milyen betegséged van? Valami csak van ami boldoggá tesz
2022. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9-nek: Nem tudom milyen betegség, még vizsgálnak. Egyébként 2 hónapja tartó elviselhetetlen hányingerem, gyomorfájásom van. Lehet, hogy pszichés okai vannak, de lehet hogy valami nagyon komoly. A lényeg, hogy mindentől ellehetetlenít.

Az boldogít, hogy a következő vizsgálatnál talán már tudni fogják mi a bajom, és még az iskola előtt meggyógyulhatok, és folytathatom úgy az életem, mint minden normális velem egykorú.


Mondjuk, ha sok pénzem lenne és magánrendelőt is tudnám fizetni, lehet nem kéne heteket várnom egy vizsgálatra, és már rég tudnám mi a bajom.

2022. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!