Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni akkor ha...

Mit lehet tenni akkor ha beleszerettünk egymásba a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Fiú-lány.

2022. ápr. 26. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Összejönni és megpróbálni együtt?
2022. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő foglalt. Én meg ígyekszek csajozni akivel csak lehet illetve jelét adja, hogy bejövök neki. Mikor bevallottam neki tátott szájjal bámult. Megszeppent. Majd flegmán lekezelt.

Aztán sok ideig nem is dumáltunk. Egyszer odajött hozzám azóta de elfutott. Távolról mosolyog rám, de közelről rám se mer nézni. Közös ismerösök szerint érezz valamit, de most meg én vagyok flegma vele, mert megbántott. Amúgy évekig naponta lógtunk. Piálás, koncert, diaco, erdőtúra, egy haveri kör stb...

2022. ápr. 26. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne flegmázz, hátha mégis elhagyja a csavoját érted. Ha. Meg nem hagyod magad elérhetőnek tűnni, akkor ne sírjál
2022. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudná ez a sok taknyos, mint jelent a flegma szó.
2022. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy döntse el most akkor ki kell neki, mert így a pasiját is hátbaszúrja, meg a ti barátságotokat is tönkreteszi. Egyenes kommunikációnak nem kellene problémát okoznia legjobb barátoknál.
2022. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Eleg gyerekes, amit csinaltok. Komolyan ilyen ovis szinten osszevesztek, csak mert bejottok egymasnak? Mar ha a lanynak tenyleg tetszel, mert amugy az irasbol en ennek biztos jelet nem is latom. Amugy az nem flegmazas, hogy kellemetlenul erzi magat a kozeledben ezek utan, ezt a vallomast at kell gondolnia es neki is fel kell ismernie az erzeseit. Ha te most azert bunkozol vele, mert kerul teged, akkor te is eleg gyerekesen tolod, bocsi. Kommunikaljatok normalisan, egy kapcsolatban barmi gond adodik, nem lehet igy futkosni elole, meg durcizni allandoan.
2022. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!