Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet érezni, ha valaki...

Meg lehet érezni, ha valaki néz minket vagy ilyenkor csak beképzeljük?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Valóban néz az illető, jól érzed
Csak képzelgés, általában ilyenkor nem néz
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérzés sokszor az amit a szemünk sarkából látunk csak nem tudatosul mert nem oda figyelünk.
2022. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én gyakran járok úgy hogy megérzem amikor bámulnak, ha diszkréten odafordulok hogy megnézzem igazam volt-e akkor általában tényleg bámulnak. De volt már olyan is hogy én bambultam ki a fejemből, ha sokat időzött a tekintetem valakin akkor volt hogy hátrafordult vagy felém fordult.

A teljes hátrafordulásra nincs magyarázatom a véletlen egybeesésen kívül, de azt könnyen elképzelhetőnek tartom hogy a perifáriás látókörében érzékelte hogy nézem.

2022. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

#2

Vagy hátul is van szeme. Az is opció!

2022. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg volt erre kutatás is, hogy van egy ilyen 6.érzékünk, hogy érezzük azt, ha valaki bámul minket. Hogy ezt, hogy tesztelték vagy valami, na azt passzolom. De az esetek 90%-ban én is érzem, ha valaki nagyon bámul. Csak nem tudom ki meg hol, olyankor kell egy körbenézés. És az se biztos, hogy direkt engem néz, hanem csak elbambult az illető.
2022. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenki érezte ezt, úgyhogy igen, lehet. A sok millió agy működésével kapcsolatos kérdések egyike, aminek a miértjére és hogyanjára nem tudni a választ.
2022. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ment a pacsi mindenkinek! 👍🏻
2022. ápr. 27. 20:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!