Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet, hogy orvosok ,...

Hogy lehet, hogy orvosok , pszichiáterek többsége idegbeteg és nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Beteg emberek hogy alkalmasak mások kezelésére, gyógyítására?
2022. ápr. 29. 12:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésben egy eleve erősen kétes állítást fogalmazol meg, úgyhogy először is kérnénk egy elfogadható alátámasztást arra, hogy az orvosok többsége idegbeteg és nárcisztikus, és majd utána beszélgethetünk.
2022. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítás, és nem is igaz. Ugyanolyan, mint pl minden hidegburkoló alkoholista, csak mert az az egy akit ismersz iszik.
2022. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Az a jelenség amiről beszélsz kérdező maximum a te fejedben létezik.

2022. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyíték?
2022. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

1


Jártál már kórházban?

2022. ápr. 29. 12:32
 6/50 A kérdező kommentje:

4


Menj be néhány kórházba, pszichiátriára. Én jártam már sokban.


Ha te ne jártál még ilyen helyeken akkor csak hitelesebb amit én mondok.


És ne azzal gyere, hogy amíg nem jártam a Föld összes kórházában addig ne merészeljek ilyent állítani mert nem így működik.


Statisztikai alapon is lehet következtetni, van mintavétel stb.

2022. ápr. 29. 12:33
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Jártam már életem során jó párszor, mégsem találtam jellemzőnek az általad említett jelenséget. Szóval még egyszer, bizonyíték?
2022. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
92%

"Statisztikai alapon is lehet következtetni, van mintavétel stb."

Na, akkor kérnénk egy statisztikát. Ha ennyire általános jelenség, csak van valami nyoma.

2022. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a magánéletben volt kapcsolatom pszichiáterrel. Soha többet! Ahogy velem bánt emberileg, ha azt teszi a mentális betegekkel is akiket kezel, akkor róla garantáltan elmondhatom hogy ront is az állapotukon és szándékosan. Nulla empátia, direkt bántalmaz, és bizony ő maga is aki pszichiáter, egy évet járt másik pszichiáterhez kezelésre egy évet! Mellette dolgozott, kezelt embereket, de valami hihetetetlen módon büszke arra hogy ő rosszindulatú nárcisztikus, pszichopata vonásokkal. Őt ez sosem zavarta, a másik pszichiaterhez is csak azért ment el, hogy meglassa mennyire tudja manipulálni a kollégáját. Úgyhogy én igazat adok a kérdezőnek! Gondolhatjátok aki a magánéletben is perverz, érzelmileg direkt manipulálja a másikat, és dehumanizál, az a mentális betegekkel bármit megtesz, és a törvány őt figja védeni! Olyanokat mondott nekem hogy fantáziál szexuálisan a betegeiről, velük is álmodik erotikusat, és baromira perverz de beteges módon! Az embernek szándékosan összezavarja a realitás érzékelését, és ezt is ő vallotta be! Ne legyenek illúzióitok! A kérdezőnek igaza van. Nekem sem fért bele az értékrendembe az, hogy egy súlyosan mentálisan beteg ember kezel szintén mentális betegeket. Plusz ő szadista is lelkileg, és amikor mondtam neki hogy betegebb a betegeinél, azt konkrétan dicséretnek vette, hogy szerencse ezt abban a közegben kevesen veszik észre. Neki mindenki tárgy! Egy használati tárgy, akiket kedve szerint a tudatos manipulációi és szuggesztiói álltal olyanra formál, amilyet ő akar tenni belőlük. Ráadásul tudja jól, hogy senki sem hinné el azt, hogy valójában nárcisztikus/szadista pszichopata. Még most sem dolgoztam fel teljesen az egészet, hogy egy segítő szakmában dolgozó egyszerűen embertelen, nincs benne semmi emberi.
2022. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
50%
9-es vagyok, miért pontoztatok le? Fáj az igazság? Nekem is fájt a tudat, hogy egy elvileg másokon segítő ember konkrétan elmebeteg és tudatában van ennek. Én sosem gondoltam volna hogy létezik ilyen, addig amig meg nem tapasztaltam. Csak tudjátok az emberek többsége eleve nem feltélelez rosszat egy pszichiáterről, pedig pont velük szemben kellene hogy az embereknek erős fenntartásai legyenek a mentális egészségüket illetően. Én sem hittem volna hogy van az a jelenség amit a kérdező felvetett. Pedig van, sajnos van.
2022. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!